Криворізькі правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора філії державного підприємства за підозрою у зловживанні службовим становищем. Посадовець державного підприємства безпідставно нарахував працівникам установи виконання покарань премії на загальну суму понад 1 мільйон гривень.
У 2024 році фігурант нарахував 9 працівникам підприємства премії у розмірі 15 посадових окладів кожному за підсумками роботи у 2023 році. Водночас колективним договором підприємства передбачено, що працівники можуть бути премійовані у граничному розмірі, який не перевищує одного посадового окладу.
Протиправну діяльність задокументували співробітники відділення поліції № 2 Криворізького РУП під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури та Криворізької південної окружної прокуратури.
Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 ККУ — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
23 червня слідчі поліції скерували обвинувальний акт до суду.