"Антитіла" випустили потужну рокпісню до комп'ютерної гри, де можна керувати дронами і знищувати орків

Надіслав: Margarita , дата: пт, 05/26/2023 - 06:00
Антитіла

Гурт "Антитіла" запрем'єрив нову композицію під назвою "Мій сокіл". Трек вийшов українською та англійською мовами і став саундтреком до комп'ютерної гри німецько-фінського продакшену "Death from Above".

Музичний стиль нової пісні відрізняється від попередніх композицій "Антитіл" та є одним із найважчих в їхньому репертуарі. Він передає напружену атмосферу гри, переносить слухачів у світ бойових дій та небезпеки, повідомляє tsn.ua.

"Коли IT-компанія з Німеччини попросила нас створити пісню для гри – ми зацікавилися, тому що й самі любимо комп'ютерні ігри. Коли нам сказали, що гравці будуть перевтілюватися в українських пілотів-операторів безпілотників і знищувати ворога зверху, коли ми дізналися, що 70% доходу піде на підтримку Збройних сил України, у нас не було сумнівів, чи брати участь у цьому", - прокоментував лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

У кліпі до обох версій пісня музиканти зображають бойові дії, ситуації, з якими справді зустрічаються наші військові на передовій, але в анімованій формі. Вороги зображені як орки, свині та фактично нелюдські створіння, якими вони, власне, є і які дали назву новому явищу у всесвітній історії - рашизму. Ця символіка підкреслює глибокий зміст відео, де український пілот та оператор дрона знищує ворога, який уособлює загрозу для свободи та незалежності.

Суть гри полягає в тому, що гравець може керувати по черзі як самим оператором дрона, маневруючи цим персонажем у тилу ворога, так і безпосередньо безпілотним літальним апаратом, атакуючи ним ворожі позиції, знищуючи війська, танки та інші сили ворога. Цей баланс між позиціонуванням і боєм створює напружений ігровий процес, оскільки оператор просувається далі на окуповану територію, відвойовуючи землю, вузли зв’язку та все майно, яке колись було викрадене з території України.

70% виручених коштів від продажу гри будуть спрямовані на підтримку ЗСУ та закупівлю дронів, які допомагають ефективніше вести бій та захищатися від ворожих обстрілів. Це ініціатива команди розробників гри, щоб підтримати українських військових і наблизити Перемогу України.