Віталій Козловський показав зворушливі фото з хрещення сина

Надіслав: Margarita , дата: вт, 06/11/2024 - 06:00
 Віталій Козловський

Український співак Віталій Козловський підтвердив, що разом із дружиною, піарницею Юлією Бакуменко, похрестив синочка Оскара.

У своєму Instagram виконавець активно ділиться кадрами з таїнства. Зокрема, хрещення відбулося в Михайлівському Золотоверхому монастирі ще у травні. Втім, подружжя тримало радісну новину в таємниці та лише зараз наважилося нею поділитися, повідомляє tsn.ua.

скрин

"Похрестили нашого синочка Оскара. Один з найщасливіших днів у моєму житті. Коли поряд найрідніші люди і кайфуєш від кожної миті. Чотири покоління сім'ї зібралися разом. Сльози щастя. Дякую, Боже, що даруєш таку можливість бути поруч", – поділився Козловський.

Співак вже розсекретив хрещених батьків Оскара. Хрестили синочка музиканта дружина Анатолія Анатоліча та музичний продюсер Андрій ІгнатченкоЮла вже прокоментувала важливу подію. Вона зазначила, що для неї – честь стати хрещеною мамою Оскара.

скрин

скрин

"Для мене дуже велика честь стати хрещеною мамою красунчика Оскара – сина Віталія Козловського і його прекрасної дружини Юлії. Бажаю нашому синочку мирного неба, спокійного життя, доброї долі та хороших людей поруч. Доля з'єднала наші родини на все життя, і я цьому безмежно рада", – поділилася Юла.