всеукраїнські змагання

Кам’янські тхеквондистки – переможці всеукраїнських змагань

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/21/2024 - 08:42

Троє кам’янчанок вибороли нагороди найвищого ґатунку на всеукраїнських змаганнях.

18 та 19 лютого у місті Хмельницький пройшла Всеукраїнська Гімназіада України з тхеквондо ВТФ серед школярів.

Серед учасників були вихованці кам’янської Дитячо-юнацької спортивної школи №1. Спортсмени гідно виступили та вибороли 4 нагороди найвищого ґатунку.

Так, в особистій першості, у розділі “пумсе”, золоту нагороду виборола Дарья Приходько, в командній першості – Марія Кузнєцова, Дарья Приходько, Анастасія Кушніренко.

Кам’янські боксери стали призерами всеукраїнського турніру

Надіслав: ilona , дата: пт, 12/15/2023 - 09:25

З 4 по 10 грудня в Коломиї, на рингу “Локомотив”, проходив всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат 2010/2011 років народження, присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Федчука.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів. Збірну Дніпропетровської області представляли 28 учасників, повідомляє kamyanske.com.ua

За результатами змагань наші спортсмени посіли перше загальнокомандне місце.

Кам’янчани стали призерами всеукраїнських змагань з кікбоксингу

Надіслав: ilona , дата: пн, 12/04/2023 - 09:42

У Києві з 30 листопада по 3 грудня відбулися Кубок України за участю дорослих та всеукраїнський чемпіонат серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу ІСКА.

Змагання проводилися на честь загиблих героїв України, повідомляє kamyanske.com.ua

Всього за нагороди на Кубку боролися 150 дорослих спортсменів. Інші змагання зібрали 325 бійців. Кікбоксери захищали честь 34 клубів із 18 областей.

У Кам’янському вітали призера всеукраїнських змагань

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/23/2023 - 13:59

Вихованець ДЮСШ№1 Ігор Гопяк воборов срібну та бронзову нагороди чемпіонату України з веслування академічного, який проходив у Києві з 6 по 8 червня.

Кам’янський спортсмен у змаганнях серед молоді до 23 років у класі човнів 4- посів третє місце, а серед старших став другим у класі човнів 8+.

Ігоря Гопяка та його тренера Дмитра Хоросоженко урочито привітали та вручили нагороди начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та очільник Дніпропетровської обласної громадської організації “Бджола” Олександр Лукашов.