ЖКГ

Мер Кам'янського провів зустріч з головами квартальних та вуличних комітетів

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 19:02

20 листопада міський голова Андрій Білоусов провів зустріч з головами квартальних та вуличних комітетів.

Підвели підсумки роботи, обговорили питання, які сьогодні найбільше турбують громаду. Керівники органів самоорганізації населення піднімали питання, які стосуються житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, охорони здоровʼя тощо.

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: про що важливо знати

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 10:53

Начався новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

Як відбувається початок опалювального сезону у Кам’янському: офіційний коментар начальника департаменту ЖКГ

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/02/2023 - 20:13

Згідно рішення виконавчого комітету, опалювальний сезон розпочався у Кам’янському вчора, 1 листопада. Вчора ввечері вже були запущені 4 котельних: 1 - на лівобережжі міста та 3 – на правобережжі. 
Про це повідомив начальник департаменту ЖКГ КМР Дмитро Губський. На сьогодні на всі будинки, які підключені до цих котельних, вже подається теплопостачання. Потім будуть проводитися пуско-налагоджувальні роботи. 
Щодо подачі тепла від ТЕЦ, район Дніпробуду на вчорашній вечір був заповнений повністю, натомість, через пориви без тепла залишися 7 будинків. 

У Кам’янському ремонтують житловий фонд

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/02/2023 - 08:01

Фахівцями продовжується виконання робіт по поточним та позаплановим ремонтам конструктивних елементів, інженерних мереж і обладнання в житлових будинках, що знаходяться в управлінні КП «Добробут». Про це повідомили на підприємстві.
«За адресою: Т. Шевченка, 33 (4п.), проводяться роботи зі заміни каналізаційного випуску із старих металевих на нові пластикові, оскільки термін служби старих випусків вже давно вичерпав себе. 

До уваги кам’янчан: чекаємо на підвищення тарифів

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 10/10/2023 - 17:56

Український уряд обговорює можливість підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме електрику і газ. Попри постійні обіцянки влади не чіпати платіжки до завершення війни, такий варіант все ж опинився на столі у можновладців після наданих США пропозицій щодо лібералізації ринку газу та електрики в України. Про те, що буде з тарифами – в аналітичній статті агентства УНІАН.

«Добробут» для добробуту кам’янчан

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 09/20/2023 - 14:12

Комунальне підприємство «Добробут» працює над підготовкою житлового фонду Кам’янського до зимового періоду.
«Ремонтні роботи з каналізацією вимагають особливих навичок і підвищеної пильності, оскільки навіть невелика помилка може призвести до засмічення і інших неполадок.
За адресою: вул. Нікопольська, 40 (4 під‘їзд) виконуємо заміну випуску каналізації
За проспектом Свободи, 55 (7 під’їзд) було встановлено новий та сучасний козирьок. Мешканці будинку висловили вдячність за пророблену роботу. 
Сьогодні виконували роботи за адресами: 

У Кам’янському передбачено модернізувати 50 підвалів – фото, відео

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 08/21/2023 - 19:14

Ще 2016 року міською владою у Кам’янському були створені Єдина диспетчерська та аварійна служби, які утримуються за рахунок міського бюджету. За період їхньої  роботи виконано близько 200 тисяч заявок мешканців. Тобто аварійна служба відпрацьовує біля 100 заявок в день. 

Потойбічне у самому центрі Кам’янського

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 08/06/2023 - 09:12

Мова йде про будинок № 51 по проспекту Свободи, який містяни знають як «будинок зі шпилем». Багато років існує легенда, що тут «не все чисто», начебто на верхніх поверхах цієї будівлі живе якийсь привид, і час від часу він нагадує про себе діями, які неможливо пояснити з точки зору традиційної науки. Звісно, більшість людей у ці чутки не вірять. Але те, що відбувалось тут останнім часом, змусило замислитись, що щось нечисте таки є.

У Кам’янському ремонтують будинки

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 08/03/2023 - 11:31

КП «Добробут» планує та активно проводить ремонти у під’їздах будинків, жителі яких подали відповідні запити. Про це повідомили у «Добробуті».
«Відремонтуйте під’їзд, у ньому роками нічого не робили». Майже щодень до підприємства надходять заявки на ремонти в багатоквартирках, які знаходяться під її обслуговуванням. Кожну з них уважно розглядають та формують пріоритетність.