Купрій

Колишній кам’янчанин про чиновників та банкірів: тварини!

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/23/2023 - 16:36

Днями мешканці Кам’янського взнали про черговий крок вищої влади України «назустріч людям» - відтепер громадянам, які мають борги та несплачені штрафи, заблокують банківські картки.
Сьогодні коментарій з цього приводу дав професійний юрист, екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій, якому теж довелось зіткнутися з цим ганебним явищем.  
«У моєї матері Приватбанк з виконавчою службою арештували соціальний рахунок куди надходить пенсія і матеріальна допомога.

Політик з Кам’янського вибачився перед українцями

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 05/21/2023 - 15:50

Як ми вже повідомляли, сьогодні виповнюється 4 роки інаугурації президента Зеленського.
Серед тих, хто активно лобіював якнайскоріший вступ Зеленського на посаду № 1, був і нардеп з Кам’янського Віталій Купрій. Саме він тоді вийшов на трибуну Верховної Ради з петлею з мотузки (на фото), погрожуючи повісити тих, хто заважатиме Зеленському якнайшвидше стати повноцінним головою держави. Тому цікаво почитати, що сьогодні каже Купрій з приводу і президента, і своїх дій 4 роки назад. 

Кам’янчанин думкою багатіє

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/09/2023 - 12:00

Саме це відоме українське прислів’я, щоправда, у дещо зміненому вигляді, спадає на думку, коли читаєш сьогодніщній допис у соцмережах колишнього нардепа з Кам’янського Віталія Купрія.
«Вчора фракція ЄС і нардеп від Голоса зареєстрували проект постанови 9280, який дає директиви уряду як вести перемовини з РФ щодо їх капітуляції у майбутньому.

Екс-депутат з Кам’янського про військкомати – скандальне відео

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 04/14/2023 - 19:09

Колишній народний депутат України, правозахисник з Кам’янського Віталій Купрій, який зараз перебуває в оппозиції до влади, опублікував скандальне відео про те, як дійсно в Київській області і в цілому по країні  працюють військкомати.
Відео дивіться тут:
 https://www.youtube.com/watch?v=GtYusd6YIsM&t=1s