Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 16-19 березня

Опубликовано slavkin1 - вс, 03/12/2023 - 17:33
тартюф

ОСНОВНА СЦЕНА (пл. 250 річчя міста, 2)

17 березня, 18:00 – Авксентій Цагарелі «ХАНУМА», музична комедія на 2 дії.
Старий князь Пантіашвілі, прогулявши всі свої статки, хоче одружитися на багатій нареченій. Він звертається за допомогою до відомої тіфліської свахи - Хануми. Але у Тіфлісі є ще одна відома сваха – Кабато, яка пропонує князю свою наречену - красуню Сону, дочку місцевого багатія Мікіча. Мікіч прагне цього шлюбу, бо хоче поріднитися з справжнім князем. Проте Ханума не збирається поступатися суперниці. Конкуренція між двома свахами ще більше розпалюється після появи молодого племінника князя Пантіашвілі, Коте, який, у свою чергу, закоханий у Сону...
Вистава нагороджена дипломами Фестивалю-конкурсу театрів Придніпров’я «Січеславна – 2012» в номінаціях «Краща музична вистава» і «Краща режисерська робота».
18 березня, 16:00 – Франсіс Вебер «ВЕЧЕРЯ ДУРНІВ», комедія на 2 дії.
Сміховинну і в чомусь повчальну комедію про любов, чоловічу дружбу і взаєморозуміння написав всесвітньо відомий французький режисер і сценарист Франсіс Вебер («Татусі», «Невдахи», «Втікачі», «Іграшка»). За сюжетом у П’єра Брошана – забезпеченого книговидавця і пересиченого сноба – є одне дивне хобі. Раз на тиждень він з друзями влаштовує звані вечері, де в якості десерту подають … дурнів. Дивакуватих гостей, над яким можна від душі познущатися і, якщо дурень, якого ти запросив, виявиться найдурнішим – виграти приз. Брошан має твердий намір виграти на майбутньому вечері, оскільки доля йому підкинула просто феєричного придурка на ім’я Франсуа Піньйон. Ось тільки радісний, натхненний, доброзичливий і добрий Піньйон виявився не таким вже й недотепою, як здавалося, а господар – не таким розумним, яким себе вважав. Надовго ж паризький піжон запам’ятає цей вечір!
19 березня, 11:00 – Є. Шварц «КРИШТАЛЕВИЙ ЧЕРЕВИЧОК», музична казка, 5+
Зворушлива історія про Попелюшку – одна з найвідоміших казок світу, улюблена казка багатьох діток протягом століть. І сьогодні вона звучить по-сучасному, адже в усі часи доброта, співчуття, щирість і любов – ті якості, які здатні творити дива.
Дуже шкідливо не їздити на бали, якщо ти на це заслуговуєш. Машина чудес запущена! Тож Фея обов’язково допоможе Попелюшці, Принц знайде кришталевий черевичок, а зла Мачуха зі своїми дочками піймає облизня. Разом із персонажами дітки потраплять у світ чарівної казки, яку творять ошатні костюми, пісні, танці, майстерна режисура і гра талановитих акторів.

19 березня, 16:00 – Ж.-Б. Мольєр «ТАРТЮФ», комедія на 2 дії 
Багатий буржуа Оргон запрошує до свого дому духовним наставником якогось Тартюфа – нібито мудреця та праведника, а насправді лицеміра та брехуна, який мріє прибрати до рук не лише багатство, а й молоду дружину Оргону. Злодій і цинік під маскою побожного святоши підкоряє собі волю господаря – і веде всю сім'ю до неминучої катастрофи. Прагнучи показати Оргону, наскільки насправді жахливим є Тартюф, сім'я розробляє план, щоб заманити Тартюфа в пастку.
Вистава відзначена дипломами фестивалю-конкурсу театрів Придніпров’я «Січеславна-2013» у номінаціях «Краща драматична вистава», «Краща чоловіча роль» та дипломами IX Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні» у номінаціях «Краща вистава», «Краща чоловіча роль», «Краща жіноча роль другого плану».

НОВА СЦЕНА (вул. М. Лисенка, 24)

16 березня, 13:00 – Ніна Захоженко «Я НОРМ».Перші два тижні повномасштабного вторгнення
Події, про які йде мова у виставі, розгортаються в Бучі в напередодні та у перші дні війни. Четверо сімнадцятирічних підлітків  – Майк, Ліза, Саша і Даша – друзі. Зазвичай вони  «зависали» вечорами  на стадіоні, чатилися в месенджері. Як і всі їх однолітки – готувалися до ЗНО, будували плани на майбутнє, закохувалися…  Початок війни розділив їхнє життя на до та після.
В емоційному, але позбавленому надмірного пафосу тексті п’єси – сповіді  сучасних підлітків, їхнє бачення цієї війни. Кожен із героїв по-різному проживає травматичний досвід, і вибір кожен із них робить свій.