Театр Кам’янського запрошує дітей у казкову «Зоряну мандрівку»

Опубликовано elena - ср, 12/21/2022 - 10:03
клоуни

Цими зимовими святами театр імені Лесі Українки традиційно приготував для своїх наймолодших глядачів чимало святкових подарунків. І головний із них – прем’єра нової музичної казки «Зоряна мандрівка».
Головні герої цієї яскравої казки, Рудий і Білий клоуни, відправляються у космічну подорож казковими планетами в пошуках чудодійних ліків, за допомогою яких можна вилікувати від страшного вірусу Санта Клауса і його помічника – веселого маленького ельфа. 
театр

Відважним космічним мандрівникам  доведеться долати труднощі, боротися зі справжніми космічними монстрами та Злою Чаклункою. Рудий і Білий клоуни зовсім не супермени. Вони добрі і кумедні. Проте саме доброта та справжня дружба здатні перемогти усі негаразди. Тож мандрівка буде кумедною, яскравою, із веселими піснями і морем незабутніх вражень!
Вистава поставлена за казкою, яку написала драматург, поет, культуролог, перекладач Неда Неждана.

театр
Неда Неждана - автор багатьох віршів, 30 п’єс, радіо- і телесценаріїв, статей. Вона перший український драматург, надрукований і поставлений у Франції.  А три її п’єси включені до каталогів кращих п’єс Європи. 
Подивитись виставу «Зоряна мандрівка» глядачі зможуть на Новій сцені театру (колишній ПК ім.Горького) 25 грудня та 30 грудня об 11:00.

театр
 

театр