Об этом сообщает ректор Днепровского государственного технического университета Александр Коробочка.
«ДНІПРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ, МАГІСТРІВ, АСПІРАНТІВ, ВЧИТЕЛІВ ШКІЛ, НАУКОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ, ВЧЕНИХ НА КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗДАЧІ МІЖНАРОДНИХ ЕКЗАМЕНІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Підготовка до Cambridge Exams
Іспити Cambridge English визнають більше 20 000 університетів, роботодавців і державних установ по всьому світу. Ці іспити відкривають дорогу до вищої освіти, підвищують можливості працевлаштування і, завдяки всесвітньому визнанню, розширюють для учнів вибір місця навчання або роботи.
Іспити будуть приймати представники Центру іноземних мов «Поліглот», з якими підписано Меморандум про спільну роботу, на базі Дніпровського державного технічного університету після проходження підготовчих курсів.
Центр іноземних мов "Поліглот" є офіційним сертифікованим центром з підготовки та проведення міжнародних іспитів (ліцензія UA029, OpenCentre) Cambridge English exams (YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, TKT, BEC). Підрозділ Cambridge English Language Assessment пропонує кращі іспити для визначення рівня володіння англійською мовою. Ці іспити перевірені часом (c 1913р.) і є найвідомішими в усьому світі.
Що це таке:
Система іспитів для студентів, які вивчають англійську мову, і викладачів англійської мови - світовий лідер в області сертифікації. Кожен іспит розроблений для різних рівнів знань, і дозволяє найбільш точно оцінювати кожного конкретного кандидата.
Навіщо здавати:
Щорічно 5 мільйонів людей по всьому світу здають кембріджські іспити щоб:
• мати більш високу мотивацію при вивченні англійської мови
• об'єктивно оцінити свої знання з англійської мови
• вільно спілкуватися, подорожуючи по світу
• вступити до університету або коледжу
• мати перспективу подальшого кар'єрного росту
Кембриджські іспити дають досвід використання англійської мови в контексті роботи, навчання і відпочинку.
Курси з підготовки до іспиту FCE для тих, хто:
• закінчує школу. Власники сертифікатів міжнародних мовних іспитів - учні навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які в поточному навчальному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня В-1 для загальноосвітніх навчальних закладів та рівня В-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, звільняються від атестації з цих предметів. (Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН № 1547 від 30 грудня 2014 року.
• повинен підтвердити своє наукове звання на рівні В2. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 14.01.2016 №13 зі змінами від 06.02.2017 №174 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.02.2017) «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» вчене звання доцента присвоюється працівникам вищих навчальних закладів, які мають сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням цих мов, або не менш як 10 праць, які опубліковані англійською мовою у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science, та не є перекладами з інших.
• вступає до магістратури. Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних заклади України в 2017 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки Україні від 13.10.2016 р. № 1236, зареєстрованим в Міністерстві юстиції Україні 23.11.2016 р. за № 1515/29645, вступник, який підтвердив свій рівень знання зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів TOEFL або Internationa English Language Testing System або сертифікатом Cambridge English Languagе Assessment (не нижче рівня Bl для здобуття ступеня магістра та В2 для здобуття ступеня доктора філософії Загальноєвропейських рекомендацій мовної освіти або аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови.
• вступає до аспірантури в Україні. Вступник, який підтвердив свій рівень знання, що відповідає рівню B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти), зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікатом Сambridge English Language Assessment, звільняється від складення вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного випробування з іноземної мови з найвищим балом;
Аспірант (ад’юнкт), який підтвердив рівень свого знання іноземної мови, зокрема англійської, дійсним сертифікатом тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікатом Сambridge English Language Assessment, на рівні С1 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, має право: на зарахування відповідних кредитів, передбачених освітньо-науковою програмою аспірантури (ад’юнктури), як таких, що виконані у повному обсязі (Постанова Кабінету міністрів від 23 березня 2016 р. № 261 «Про затвердження порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)».
Хто визнає:
Сертифікати Кембріджського університету мають необмежений термін дії і отримали широке визнання серед роботодавців, а також різних освітніх установ.
Як вибрати:
Кембриджські іспити розроблені для тих, хто вивчає англійську мову з різним рівнем підготовки, починаючи з самого простого і закінчуючи іспитом вищого рівня. Кожен іспит відповідає певному щаблі загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR) - міжнародний стандарт, використовуваний для опису рівня знання мови. Ця шкала застосовується по всьому світу для оцінки мовних навичок учнів. CEFR включає шість рівнів: від A1, самого базового рівня для початківців, до C2, найбільш високого рівня знань.
Формування груп. Кожна група складається з 5-8 чоловік. Групи формуються за рівнем знань студентів. Для визначення рівня необхідно пройти тестування. Як правило, групи кожного рівня запускаються кожен місяць протягом навчального року. Все, що Вам потрібно: пройти тестування і вибрати зручний для себе розклад!
Старт нової групи з підготовки до Cambridge exams - 1 жовтня 2017 року
Заняття на курсах проводитимуть сертифіковані викладачі кафедри перекладу Дніпровського державного технічного університету. Заяви приймаються з 1 по 25 вересня 2017 року.
Попереднє тестування для розподілу по групах буде проводитися з 26 по 30 вересня 2017 року ауд.213, корпус № 3. Група формується з 5 - 8 осіб. Заняття будуть проводитися 2 рази на тиждень по 2г.15 хв», - говорится в сообщении.