Поліцейські Кам`янського проводять профілактичні заходи, направлені на зниження рівня аварійності на дорозі

Опубликовано ilona - вт, 03/21/2023 - 16:50
а

З початку заходів на території міста Кам’янське правоохоронці виявили та припинили 174 правопорушення у сфері дорожнього руху.

Під час проведення заходів передбачено збільшення кількості автопатрулів, задіяних до нагляду за безпекою дорожнього руху

Першочергово поліцейські акцентують увагу на аварійно-небезпечних ділянках дороги з найбільшої кількістю ДТП.

Також, увага поліцейських спрямована на виявлення фактів порушення учасниками дорожнього руху правил, які призводять до дорожньо-транспортних пригод та проведення профілактичної роботи з усіма учасниками дорожнього руху.

Водіям нагадують про недопущення керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення вимог швидкісного режиму, порушення правил проїзду перехресть, проїзд на заборонений сигнал світлофору та інші правопорушення.

Пішоходам в свою чергу роз’яснюють, де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

З початку проведення заходів поліцейськими відділу реагування патрульної поліції Кам`янського РУП складено 174 адміністративних матеріали за порушення правил дорожнього руху, які впливають на аварійність, з них 5 за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські звертаються до водіїв та пішоходів з проханням бути завжди уважними та обережними на дорозі!

Кожен учасник дорожнього руху повинен пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є - запорукою збереження власного здоров’я та життя!