гімназіада

Кам'янчанин підкорив Ріо-де-Жанейро

Надіслав: ilona , дата: чт, 08/31/2023 - 09:02

Сьогодні у Кам'янському вшановували призера Всесвітньої літньої Гімназіади серед дітей 2008 – 2010 року народження, яка проходила з 18 по 27 серпня у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).  До складу збірної команди України з боксу входив вихованець нашої ДЮСШ №1, учень Ліцею №2 Денис Ткач. У запеклій боротьбі Денис здобув срібну медаль.

Боксер з Кам’янського завоював срібну медаль на Всесвітній Гімназіаді у Бразилії

Надіслав: elena , дата: сб, 08/26/2023 - 13:30

З 18 по 27 серпня у бразильському місті Ріо-де-Жанейро проходить Всесвітня літня Гімназіада. На ній у складі команди українських боксерів, успішно виступає кам’янчанин Денис ТКАЧ, учень ліцею №2, вихованець  ДЮСШ №1. Вихованець тренера Кам`янської ДЮСШ №1 Геннадія МОЛОКОВА завоював срібну медаль.
Після впевненої перемоги над суперником з Бразилії, Денис у п’ятницю, 25 серпня, у фіналі серед боксерів вагової категорії 65 кг зустрічався з боксером з Казахстану. Як повідомив тренер Дениса, після двох раундів його вихованець вів в рахунку 3:2.

Боксери Кам’янського повернулися з нагородами зі всеукраїнської Гімназіади

Надіслав: ilona , дата: пн, 07/17/2023 - 12:59

З 9 по 14 липня в Умані проходила V Всеукраїнська Гімназіада з боксу, яка зібрала 351 спортсмена з 23 областей України та Києва.

Про це повідомляє спортивний сайт kamyanske.com.ua.

У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ№1, тренерів Вадима Хамази та Геннадія Молокова. Спортсмени вдало виступили та у запеклій боротьбі з сильним суперниками показали такі результати:

Кам’янчани – чемпіони обласної гімназіади

Надіслав: ilona , дата: чт, 06/08/2023 - 10:01

Команда ДЮФШ “Надія” двічі стає чемпіоном: 6 червня команда виборола перемогу на чемпіонаті міста, а 7 червня – на фіналі гімназіади.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua.

7 червня на лівобережному стадіоні “Надія” пройшов фінал гімназіади – чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед учнів 2008-2009 років народження. За звання чемпіона боролися чотри команди: ДЮСШ Павлограду, ДЮСШ Магдалинівської селищної ради та кам’янські команди ДЮФШ “Надія” і ліцею №18.