Кам’янське надало допогогу на фронт (відео)

Надіслав: elena , дата: сб, 06/27/2026 - 13:07
горсовет

Про чергову допомогу повідомив мер Андрій Білоусов.

"У межах міської програми «Допомога фронту» спрямували чергову субвенцію з міського бюджету в розмірі 500 тисяч гривень для потреб військової частини А5249.

Ці кошти виділено на поточний ремонт автомобільної техніки наших оборонців. На передовій справний транспорт — це мобільність підрозділів, успішне виконання бойових завдань та, найголовніше, збережені життя наших бійців.

Отримали відеозвернення від Захисників зі словами вдячності громаді. Пишаємося нашим незламним військом та підримуємо Сили оборони. Кам’янське поряд!" - поділився мер.

Відео можна переглянути тут.