Культура

Бужинська та Грицкан заспівають кам’янчанам про кохання (відео)

Надіслав: elena , дата: сб, 02/24/2024 - 14:00

Народна артистка України Катерина БУЖИНСЬКА та Заслужений артист України Михайло ГРИЦКАН об’єднались у Великий благодійний тур “ВОЛЯ” заради однієї мети - Перемоги України! На їхньому рахунку сотня благодійних мистецьких заходів, понад два десятки спільних концертів у рамках благодійного туру в Європі та Україні.

Війна у спогадах кам’янчан та українців

Надіслав: elena , дата: сб, 02/24/2024 - 11:15

…Ріка часу несе свої бездонні води невблаганно й швидкоплинно, не зважаючи на настрої й рефлексії людей. Якими б нескінченими не здавались нам окремі дні нинішньої кровопролитної війни з російськими агресорами, – особливо бійцям на передовій, – дні, насичені гіркотою тяжких втрат і розбитих надій, запахів пороху й згарищ, душевним і фізичним болем, – але вже на цьому тижні молох війни розпочне відлік її третього року.

Танцюристи Кам'янського перемогли у всеукраїнському фестивалі

Надіслав: ilona , дата: чт, 02/22/2024 - 16:07

17 лютого в Дніпрі на базі Культурно-ділового центру «Дніпропрес» пройшов IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «100ПА», в якому взяли участь вихованцям хореографічного відділення «Мистецької школи № 2» Кам’янської міської ради (викладач Єгорова Альона Валеріївна).

«Бджола» допомагає відкривати співочі таланти Кам’янського

Надіслав: ilona , дата: чт, 02/22/2024 - 13:49

21 лютого на сцені Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки за підтримки міського голови Андрія Білоусова та ГО «Бджола» відбувся щорічний фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України – 2024».

У заході, присвяченому Міжнародному дню рідної мови, взяли участь молоді виконавці українських пісень. На конкурс було подано 33 заявок від учасників, а до фінальної частини вийшли 19 виконавців.

В Архівному управлінні Кам'янського представлено виставку, приурочену до Дня Героїв Небесної Сотні

Надіслав: ilona , дата: вт, 02/20/2024 - 16:13

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України особливо під час війни, важливо не забувати з чого все починалося. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу.

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/19/2024 - 17:36

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 21 по 28 лютого 2024 року.

Основна сцена КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м.Кам’янського» КМР, (пл. 250-річчя міста, 2)

23 лютого 18.00 – музична комедія «За двома зайцями».

25 лютого 15.00 – вистава-подорож за листами і творами Лесі Українки «Цілую. Леся».

Нова сцена КЗ «Академічний музично-драматичний театр

ім. Лесі Українки м.Кам’янського» КМР, (вул. М. Лисенка, 24)

Кам'янчан запрошують на концерт до Дня рідної мови

Надіслав: elena , дата: сб, 02/17/2024 - 10:47

21 лютого о 15:30 "Лівобережна школа мистецтв" Кам'янського запрошує всіх охочих на концерт учнів класу сольного співу під назвою "Веселкова країна пісень".

Музичний вечір присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Захід відбудеться у малій залі. Вхід вільний.

Померла відома акторка, зірка фільму "Діамантова рука"

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 02/14/2024 - 15:47

Померла акторка Вікторія Островська.  У відомій комедії "Діамантова рука" вона зіграла в крихітному епізоді, але запам'яталася глядачам, а її фраза "цигель-цигель, ай-лю-лю" стала крилатою. Актрисі було 85 років. 

Причина смерті невідома, пише Star Hit.

Вікторія Островська народилася в Києві 1938 року. Про її батьків відомо мало: батько був репресований, мати вийшла заміж за директора Київського цирку Давида Вольського.

У музеї Кам’янського відкрилася банерна виставка

Надіслав: ilona , дата: ср, 02/14/2024 - 12:04

13 лютого 2024 р. в Музеї історії міста Кам’янське відкрилася банерна виставка «Святі покровителі Нескорених».

Виставка створена на основі пам’яток з колекцій Львівського музею історії релігії, його Червоноградської філії та світлин, зроблених на війні та в тилу українськими військовими кореспондентами, польськими й іспанськими фотографами, які документують перебіг війни, розповідають про страшні звірства російських окупантів та вражають кадрами стійкості українських воїнів.