підземні води

На Дніпропетровщині посадовця підозрюють у незаконному видобутку підземних вод

Надіслав: ilona , дата: чт, 06/25/2026 - 13:43

Слідчі Криворіжжя повідомили про підозру посадовцю за фактом незаконного видобування підземних вод.

Внаслідок незаконного використання надр державі завдано збитків на суму майже 90 мільйонів гривень.

Слідством встановлено, що починаючи з квітня 2019 року посадовець перебуваючи на посаді директора одного з комунальних підприємств територіальної громади, організував незаконне видобування підземних вод без передбачених законодавством дозвільних документів.