У Дніпрі пограбували будинок

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 17:21

Правоохоронці Дніпра викрили злодіїв. Зловмисники проникли до оселі, поки його власники були відсутні. Викрали цінні речі та втекли з місця злочину.

Про крадіжку з будинку до поліції повідомив 47-річний господар помешкання 10 січня. Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що шляхом віджиму вікна невідомі проникли до помешкання та викрали 1800$, ноутбуки, телевізор, прикраси, годинники, колекцію антикварних пряжок та фотоапаратів, мисливську рушницю та забої до неї.

У Камʼянському запрацював центр життєстійкості «Місце сили»

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 16:50

За підтримки Європейського Союзу, міжнародних та національних партнерів, а також у співпраці з Центром Молодіжних Ініціатив у м. Кам’янське тепер працює центр життєстійкості під керівництвом молоді  - «Місце сили».

На Дніпропетровщині чиновник розтратив 3,4 мільйонів гривень під час закупівлі аптечок

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 16:04

У Кривому Розі директор комунального підприємства уклав договір про постачання 3-х тис. універсальних аптечок. В результаті поставлені аптечки виявилися недоукомплектованими медичними препаратами за ціною вдвічі вищою за ринкову.

У Кам’янському припинили продаж безакцизного алкоголя

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 15:21

У Кам`янському районі поліцейські припинили продаж безакцизних товарів. Правоохоронці задокументували порушення та вилучили нелегальний товар на суму понад 460 тисяч гривень.

10 січня у м. Вільногірську в одному із торгівельних кіосків працівники поліції виявили майже 4900 пачок з цигарками та електронними сигаретами та понад 80 літрів алкоголя. Вся продукція реалізовувалися без марок акцизного податку.

Кам’янчанку привітали із 100-річним ювілеєм

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 14:57

12 січня відзначила свій 100-річний ювілей мешканка Кам’янського Циплакова Марія Іллівна.

Від імені міського голови Андрія Білоусова з поважним ювілеєм довгожительку привітали представники департаменту соціальної політики міської ради. Від усього серця побажали Марії Іллівні міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, поваги і турботи від рідних та миру.

На Дніпропетровщині родина отруїлася чадним газом

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 13:51

У Кривому Розі сім’я з отруєнням потрапила до лікарні, бо хотіла обігріти дім газовою піччю. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний»

Уночі 11 січня медики отримали виклик про отруєння продуктами горіння побутового газу. Бригада негайно виїхала на допомогу постраждалим, серед яких були діти 8 та 16 років. 

У результаті неповнолітні були доставлені до однієї з лікарень Кривого Рогу. 

Медики нагадують: необережне поводження з газом може обернутися трагедією.

У Кам’янському районі судитимуть ґвалтівника 11-річної дівчинки

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/12/2024 - 13:09

Судитимуть мешканця Дніпропетровщини, який неодноразово ґвалтував малолітню доньку співмешканки.

Прокурори Жовтоводської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Кам’янського району за фактом зґвалтування малолітньої дитини (ч. 4 ст. 152 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений упродовж року неодноразово ґвалтував доньку співмешканки, залишаючись наодинці з нею.

На момент початку вчинення протиправних дій дівчинці було 11 років.

На Дніпропетровщині боржникам відключать електроенергію

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 01/12/2024 - 12:58

На Дніпропетровщині та у Києві 70 тисячам абонентів готуються відключити електрику. Про це повідомили у пресслужбі YASNO, пише видання https://dneprnews.info/uk/.
Планується відключати боржників, які є кандидатами на припинення постачання ресурсу після скасування урядом мораторію на обмеження енергопостачання за борги.

У Кам’янському районі ухилянтам пригрозили поліцією

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 01/12/2024 - 12:48

Про це повідомив начальник РВА Олег Гапіч.
«Щотижневу Zoom-нараду з керівниками Кам’янського РТЦК та СП, його територіальних відділів і головами військово-лікарських комісій провів заступник голови райдержадміністрації Олег Карнацький.
Наголошено на безумовному дотриманні встановлених термінів проходження медичного обстеження військовозобов’язаними. Також було вирішено у разі зволікання ними без поважних причин термінів проходження медичної комісії передавати матеріали на таких осіб до органів Національної поліції.