У Кам’янському провели відкритий чемпіонат міста з шашок-100

Опубликовано slavkin - ср, 10/05/2022 - 18:02
шашки

Змагання відбулися 4 жовтня на базі КЗ «Ліцей №40» КМР. Всього в турнірі взяло участь 11 шашкістів з Кам’янського віком до 10 років.Протягом 3,5 годин вони виборювали звання чемпіона міста серед спортсменів до 10 років. Організаторами виступили КЗ «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» КМР, управління молоді та федерація шашок міста Кам’янське.
Початок змагань довелося відкласти майже на годину із-за повітряної тривоги, що пролунала за десять хвилин до зазначеного часу старту турніру. Дітлахи, судді та батьки організовано спустилися у бомбосховище при навчальному закладі. Коли ж небезпека минула, чемпіонат все ж таки розпочався…
З самого початку лідерство у турнірі захопили Мирослава Бердник, Артем Семенюк та Ілля Терехов. Протягом чотирьох турів вони між собою ділили перше-друге-третє місця. Але у 5-му турі спочатку пригальмував Артем, а трохи згодом, у передостанньому турі,зазнав поразки і Ілля. Тим не менш у медальний залік потрапили всі троє.
В боротьбі за перемогу найкращі шанси в останньому турі мали Анна Завгородня та Мирослава Бердник. Ці дві дівчини в особистому протистоянні мали вирішити долю абсолютного переможця та переможця серед дівчат. Перемогу здобула більш досвідчена Мирослава, яка у підсумку стала не тільки чемпіонкою міста Кам’янське серед дівчат, а й першою серед усіх учасників чемпіонату. Другою фінішувала Анна Завгородня. Замкнула жіночу трійку призерів Катерина Сич, яка перемогою в останньому турі вирішила одразу два завдання – потрапила у призери та кваліфікувалася на наступний турнір серед спортсменів до 13 років.
У хлопців і зовсім було важко вгадати хто стане чемпіоном. Після підведення підсумків головним арбітром Ігорем Губарєвим одразу трьома шашкістами була набрана однакова кількість очок – по 10. Найкращим коефіцієнт виявився у Артема Семенюка – він став переможцем. Другий – Ілля Снітько, який не дивлячись на стартову поразку, зумів у семи зустрічах п’ять разів виграти. Бронзовим призером став Ілля Терехов, який впевнено йшов протягом усієї турнірної дистанції і лише в останньому турі йому не поталанило з жеребом.
Наступний буде відкритий чемпіонат міста Кам’янське серед спортсменів до 13 років, який відбудеться у суботу, 8 жовтня. Місцем проведення стане КЗ «Ліцей №40» КМР. Початок змагань – 10:00.

Підсумки змагань. Юнаки
1. Семенюк Артем (тренер Губарєва А.І.) - 10 (коеф. 55)
2. Снітько Ілля (тренер - Губарєв І.В.) - 10 (коеф. 50)
3. Терехов Ілля (тренер - Губарєв І.В.) - 10 (коеф. 46)

Підсумки змагань. Дівчата
1. Бердник Мирослава (тренер Губарєва А.І.) - 13 з 14 очок
2. Завгородня Анна (тренер - Губарєв І.В.) - 9
3. Сич Катерина (тренер Губарєва А.І.) – 7.