Політика
Ворожа атака на Дніпропетровщину
Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині повідомив голова облради Микола Лукашук.
"Нікопольський район.
Окупанти били дронами й артилерією по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Пошкоджена інфраструктура.
Криворізький район.
Внаслідок атаки БпЛА в Апостолівській громаді пошкоджена інфраструктура.
Самарівський район.
У Губиниській громаді також пошкоджено інфраструктуру", - сказано в повідомленні.
Кам'янське втратило двох захисників
Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов.
“16 червня, проходячи тривале лікування після отриманих в бою поранень, помер молодший сержант Зюзь Ігор Вікторович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.
Ситуація на Дніпропетровщині на ранок, 19 червня
Про неї повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
Дніпропетровщина
19 червня
7:30
Ворог атакував три райони області артилерією та безпілотниками.
▪На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Понівечені підприємство, поштове відділення, приватні будинки і автомобіль.
▪У Синельниківському районі противник завдав удару по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується.
Ситуація на Дніпропетровщині на вечір, 18 червня
Про неї повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
Дніпропетровщина
18 червня
18:30
Дві людини загинули, 17 – дістали поранень. Понад 20 разів ворог атакував три райони області артилерією, безпілотниками та ракетами.
▪️Російські удари по Дніпру обірвали одне життя. 12 людей постраждали, з них дев’ятеро – у лікарні в стані середньої тяжкості.
Про ситуацію в Кам'янському
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.
“За інформацією начальника ОВА, протягом ночі ворог понад 10 разів атакував п’ять районів області. У Кам’янському понівечене підприємство. Під ударом була Нікопольщина, Синельніківщина, Самар та Криворіжжя. У нашому місті минулося без постраждалих.
Допомагаємо Захисникам та працюємо для нашої громади. Нехай день буде тихим!” – йдеться у повідомленні.
Чергова допомога військовим від Кам’янського
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
“Разом із головою Благодійного фонду «Осоння України» Олександром Крутьком передали загону спеціальної розвідки ВМС «Янголи» сучасні американські засоби зв’язку, термінали та станцію.
Обладнання забезпечує захищений зв’язок, має значний радіус покриття і працює навіть в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби. Такі системи суттєво підсилюють можливості підрозділу щодо координації дій та оперативного обміну інформацією.