Трухін

Дніпропетровщина втратить ще одного народного депутата

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 12/04/2023 - 12:16

На цей раз мова йде про обраного в Кривому Розі Дмитра Шпенова – він написав заяву про складання депутатських повноважень. Про це повідомляють поінформовані джерела в Києві.

Як кам’янчанам «достукатись» до свого «слуги народу»

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/02/2023 - 17:29

Дніпровське видання «Лица» опублікувало список помічників-консультантів народних депутатів України.
Дані надало Управління з питань звернень громадян Верховної Ради України. Журналісти питали щодо депутатів, які мають стосунок до Дніпропетровщини (народилися тут, вибралися від округів на території області тощо). Адже саме через таких помічників рядові виборці можуть звернутися до свого нардепа, і саме через помічників нардеп може вирішити ті чи інші питання на своєму окрузі.

Екс-нардеп від Кам’янського знову в центрі скандалу

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 05/31/2023 - 16:45

Мова йде про тепер вже колишнього народного депутата по 40-му округу, куди входить і частина Кам’янського, Олександра Трухіна (фракція «Слуга народу»).
Як відомо, наприкінці літа 2021 року він втрапив у ДТП під Києвом, звідки намагався втекти. Згодом з’явилась інформація, що під час аварії він був напідпитку і намагався дати хабар поліцейському. Через гучний скандал, що розгорівся в Україні, він спочатку вийшов з фракції «Слуга народу», а у лютому цього року склад повноваження народного депутата.