Кам'янські боксери - призери обласного чемпіонату
З 15 по 19 червня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юніорів та юніорок. У престижних змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени регіону, серед яких гідно представили наше місто вихованці ДЮСШ №1.
За підсумками турніру наші спортсмени показали такі результати:
