Як відбувається початок опалювального сезону у Кам’янському: офіційний коментар начальника департаменту ЖКГ

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/02/2023 - 20:13
губський

Згідно рішення виконавчого комітету, опалювальний сезон розпочався у Кам’янському вчора, 1 листопада. Вчора ввечері вже були запущені 4 котельних: 1 - на лівобережжі міста та 3 – на правобережжі. 
Про це повідомив начальник департаменту ЖКГ КМР Дмитро Губський. На сьогодні на всі будинки, які підключені до цих котельних, вже подається теплопостачання. Потім будуть проводитися пуско-налагоджувальні роботи. 
Щодо подачі тепла від ТЕЦ, район Дніпробуду на вчорашній вечір був заповнений повністю, натомість, через пориви без тепла залишися 7 будинків. 
Сьогодні, за словами Дмитра Губського, активно відбувається заповнення теплопостачання в районі Черемушки та центральної частини міста. Після цього заповнення буде проводитися по вулиці Аношкіна, міського майданчику та верхньої частини міста – це вул. 9 Травня, проспект Ювілейний аж до залізничного вокзалу.    
Дмитро Губський зазначив, що першочергово від котелень та ТЕЦ були підключені до теплопостачання дитячі садочки та лікарні міста. На сьогодні всі дитсадки на лівобережжі Кам’янського підключені до теплопостачання. Маються на увазі ті установи, які живляться від міських котелень. 
Від ТЕЦ вже підключена 5 лікарня на Дніпробуді. Завтра, 3 листопада, будуть підключати 9 лікарню і післязавтра – дитячу лікарню на пр. Аношкіна. Таким чином, до центрального теплопостачання будуть підключені всі лікарні міста. 
Від завтра починається запуск лікарень, які підключені до пелетних котелень: це лікарня № 2 на Соцмісті, поліклініка № 3 на пр. Свободи, 7 лікарня на Черемушках, 1 лікарня на вул. Коваленко та 4 лікарня на вул. Колеусівській. Потім розпочнеться підключення міських амбулаторій. 
Ті амбулаторії, які живляться від електроопалення, підключені до тепла вже сьогодні. Це стосується медичних установ в Карнаухівці, в селищі Романково, та лівобережної амбулаторії. 
Заклади середньої освіти будуть підключати до теплопостачання наприкінці цього тижня, оскільки діти зараз перебувають на канікулах. 
Завтра відбудеться підключення до теплопостачання тих дитячих садочків, які живляться від пелетних котелень. Два дитячих садочка, які розташовані на Соцмісті, були підключені до електроопалення вже вчора. 
На сьогодні, за словами начальника департаменту ЖКГ, виник 1 порив на лівобережжі міста та 6 – на правобережжі. Ці пориви на магістральних мережах планується усунути протягом двох днів, зазначив. 
Через внутрішньобудинкові пориви на сьогодні відключені 33 будинки у правобережній частині міста. Це дуже невеликий відсоток позаштатних ситуацій, за словами Дмитра Губського. 
На другий день початку опалювального сезону підключені до теплопостачання 35 % об’єктів міста. 
Всі теплопостачальні підприємства працюють наразі без вихідних до повного підключення житлового фонду до опалення. Наступним етапом планується розповітрювання систем. 
Загалом на запуск опалення планується 2 тижні, потім така ж кількість часу – на розповітрювання системи. «Теоретично, за місяць, маємо вийти в нормальний робочий режим, - зазначив Дмитро Губський. - До усунення аварійних ситуацій підприємства міста готові на 100 %. Для цього є всі необхідні ресурси».
Начальник департаменту ЖКГ вкотре звертається до всіх мешканців міста з проханнням сплачувати за спожите тепло, оскільки підприємства міста, незважаючи ні на що, оплачують за газ.