Податки

Порядок надання довідки про відсутність заборгованості: роз’яснення ДПС

Надіслав: ilona , дата: пт, 02/23/2024 - 07:38

19 лютого цього року Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків на своєму офіційному веб-сайті (https://cvp.tax.gov.ua) надало ро’яснення щодо довідки про відсутність податкової заборгованості. Зараз розповімо про це більш детально.

Коли довідка про відсутність заборгованості потрібна

Податкова роз’яснює і консультує

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 01/24/2024 - 07:47

Державна податкова служба (https://tax.gov.ua) та її територіальні органи систематично проводять онлайн-консультації щодо інформування платників податків. Сьогодні розповімо про деякі відповіді податківців на актуальні питання платників податків, які були оприлюднені ДПС останнім часом.

З 1 січня змінився розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування

В Україні введуть податок за будь-які надходження на картку

Надіслав: elena , дата: сб, 12/30/2023 - 12:00

Кабмін затвердив національну податкову політику на 2024-2030 роки. Одним із пунктів цієї реформи є встановлення податку у розмірі 18% за надходження грошей на вашу банківську картку. І за допомогою цього залучити більше коштів у держбюджет.

Однак експерти вже б'ють на сполох та вважають, що таким чином економіка повністю перейде в “тінь”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

Податкова служба консультує та роз’яснює: відповіді на актуальні питання податкового законодавства-7

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 12/06/2023 - 07:08

Державна податкова служба (https://tax.gov.ua) та її територіальні органи систематично проводять онлайн-консультації щодо інформування платників податків. Сьогодні розповімо про деякі відповіді податківців на актуальні питання платників податків, які були оприлюднені ДПС останнім часом.

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

До уваги таксистів Кам’янського: чекайте податківців

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 10/11/2023 - 18:25

Водії, які надають послуги перевезення пасажирів та приймають до оплати готівку та електронні платіжні засоби, вже з жовтня повинні видавати чеки. Про це пише УНІАН.
Як повідомляє прес-служба Державної податкової служби України, ця норма почала діяти відповідно до пп. 1, 2 ст. 3 Закону "Про застосування РРО (реєстратор розрахункових операцій – УНІАН) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг". 

У політика з Кам’янського арештували майно

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/28/2023 - 08:25

Податкова служба заявляє про те, що екс-нардеп з Кам’янського має борги, за що на його майно накледено арешт. Купрій вважає, що мова йде про політичне переслідування з боку центральної влади України.
«Ну що, я передивився свої податкові платежі і маю підтвердження фабрикації проти мене справи з боку Державної податкової інспекції України! Підкреслюю. Не інспектором Ірпеня, або Кам'янського. Самий високий рівень!

Голова Дніпрооблради про астрономічний борг, збагачення банків та підвищення податків

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 09/03/2023 - 12:12

Керівник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук поділився своїм аналізом економіної ситуації в Україні.
«Війна – це не лише бойові дії, але і економіка. Що відбувається в цьому секторі зараз?
Згідно з даними НБУ, за першу половину 2023 року українські банки встановили історичний рекорд, отримавши 67 млрд грн прибутку. Для порівняння: у 2022 році вони отримали 4,6 млрд грн збитку.

В Україні повернулися довоєнні податки: майже 55 тис. бізнесів втратили пільги

Надіслав: Margarita , дата: ср, 08/02/2023 - 06:54

1 серпня набув чинності закон №3219-IX (законопроект №8401) про особливості оподаткування у період дії воєнного стану. Документ повертає довоєнні податки і перевірки бізнесу.

Закон, підписання якого парламенту вдалося розблокувати 13 липня, скасовує 2% єдиного податку. Платник зможе подати заяву про перехід на інший податок або його автоматично переведуть на систему, де він був до війни. А новий бізнес буде переведено на третю групу зі ставкою 3%.

До уваги підприємців Кам’янського: податки повертаються

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 07/13/2023 - 21:34

Верховна Рада під час засідання розблокувала ухвалення закону про повернення довоєнного оподаткування, який, зокрема, передбачає скасування з 1 серпня єдиного податку у 2%. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram, зазначивши при цьому, що зараз голова парламенту отримав право підписати закон, передати його на підпис президенту та з 1 серпня закон вже набуде чинності.

До уваги підприємців Кам’янського: податкові пільги скасовано

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 06/30/2023 - 18:37

Верховна Рада ухвалила закон №8401, один із важливих структурних маяків програми із МВФ, про скасування 2% єдиного податку (ЄП) з 1 серпня і повернення документальних перевірок і контролю РРО, повідомив перший заступник голови профільного комітету Ради Ярослав Железняк.
Він повідомив у телеграмі, що за закон у цілому проголосували 239 народних депутатів.