Спортивні майданчики Кам'янського залишаються безкоштовними

Надіслав: ilona , дата: вт, 05/14/2024 - 18:59
п

Міський голова Андрій Білоусов інформує щодо відвідування спортивних майданчиків в позаурочний час.

"Шановна громадо!

Минулого тижня до мене в соціальній мережі звернулась мешканка міста з приводу встановлення комунальним закладом «Спортивний комбінат «Прометей» Кам’янської міської ради вартості платних послуг на використання спортивних майданчиків в позаурочний час за адресами: проспект Перемоги, 63, бульвар Будівельників (поблизу ліцею №21), проспект Конституції, смт. Карнаухівка. Відреагував одразу.

КЗ «СК «Прометей» КМР про встановлення вартості платних послуг за використання багатофункціональних спортивних комплексів закладу для проведення фізкультурно-спортивних та спортивно-видовищних заходів, а саме: споруди за адресами: проспект Перемоги, 63, бульвар Будівельників (поблизу ліцею №21), проспект Конституції, смт. Карнаухівка - скасовано. Відвідувачі вищезазначених багатофункціональних об’єктів користуються ними безкоштовно.

Перелік спортивних майданчиків та інших спортивних обʼєктів зазначено на сайті Спорт.Камʼянське https://kamyanske.com.ua/location

Шановні камʼянчани, будь-яка інформація, яка продовжує поширюватись в соціальних мережах стосовно платного відвідування багатофункціональних спортивних комплексів та інших спортивних майданчиків свідомо неправдива", - зазначив мер.