У Кам’янському відбувся чемпіонат з важкої атлетики за підтримки «Бджоли»

Надіслав: Margarita , дата: нд, 02/25/2024 - 10:40
важка атлетика

23 лютого в Кам’янському стартував відкритий чемпіонат з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 та 2009 років народження. Участь у змаганнях приймають спортсмени з Кам’янського, Дніпра і Павлограда, а партнером заходу стала ГО «Бджола».

Змагання є відбірковим етапом для участі в чемпіонаті України, що триватиме в Луцьку 17-25 березня, де виступатиме збірна команда Дніпропетровської області.

Атлетів привітали почесні гості: начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина, директор СК «Прометей», депутат міської ради від партії «Бджола» Андрій Дроговоз, представники ГО «Бджола» Тетяна Котова та Оксана Хасамутдінова.

«Сьогодні ми утримуємо наш спорт на високих позиціях, завдяки небайдужим тренерам, таким як династія Петеримових. Тренерам, які протягом довгих десятиліть віддають свої сили, бажання та натхнення розвитку нашого чудового спорту. Завдяки вашій праці, наші богатирі беруть участь у змаганнях різних рівнів та займають призові місця. Ми особливо вдячні всім, хто захищає нашу Батьківщину, виборює незалежність та наближає нашу перемогу», – зазначив Анатолій Івашина.

Серед учасників змагань є відомі спортсмени: Артем Дурда, призер чемпіонату України та учасник чемпіонату Європи серед молодших юнаків до 15 років. Аліса Даниленко, учасниця чемпіонату України до 13 років. Дебютанткою змагань такого рівня стала 10-річна Дар’я Приходько, яка одразу встановила рекорд Дніпропетровської області, піднявши 20 кг.

Всі переможці та призери змагань отримали нагороди від представників “Бджоли”. Відділення важкої атлетики в Кам’янському сьогодні є в ДЮСШ№1 та ДЮСШ№2, а також у Вищому професійному училищі та Коледжі фізичного виховання.

скрин

скрин

скрин