субсидія

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: кому і коли субсидія не призначається

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/27/2023 - 07:48

Продовжується новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: про що важливо знати

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 10:53

Начався новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

Ще не пізно: як отримати субсидію на опалення взимку 2023/2024

Надіслав: Margarita , дата: вт, 11/07/2023 - 07:17

Платіжки взимку зростуть, і навіть ті, хто не отримував виплати влітку, можуть на них претендувати.

.Субсидія на комунальні послуги може покривати істотну частку витрат у зимовий період.

Деталі: На субсидію можуть розраховувати сім'ї, у яких розмір платежів за комуналку більший за розмір обов'язкового платежу. Останній розраховується індивідуально на основі загального доходу сім'ї за місяць.

Детальніше:

Призначення житлової субсидії в умовах воєнного стану: актуальні роз’яснення юристів

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/06/2023 - 07:13

26 жовтня цього року юристи-фахівці Центру з надання безоплатної правничої допомоги (https://legalaid.gov.ua) в рамках проекту надання юридичних консультацій для населення опублікували статтю під назвою «Порядок призначення житлової субсидії в умовах воєнного стану». Розповімо про це більш детально.

Що таке житлова субсидія

Субсидія 2023: на які послуги надається допомога на оплату комуналки

Надіслав: Margarita , дата: вт, 10/17/2023 - 07:50

Відповідно до пункту 1 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, житлова субсидія надається на низку послуг.

Джерело: Пенсійний фонд України.

Липневий перерахунок пенсії та корисні поради щодо житлових субсидій

Надіслав: ilona , дата: ср, 06/28/2023 - 16:29

На питання про індексацію пенсій, сервіси вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, спрямовані на надання послуг з отримання житлових субсидій, та вплив наявних боргів за оплату житло-комунальних послуг на призначення житлової субсидії відповідає начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Деякі кам'янчани можуть втратити субсидію: що зробити, аби зберегти цю пільгу

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/23/2023 - 06:59

Деякі українці можуть втратити субсидію на комунальні послуги. Тому Пенсійний фонд закликає населення, яке користувалося цією пільгою, звернути увагу на важливі моменти, аби зберегти право на спеціальні умови.

Про це пише ресурс "На пенсії".