На Дніпропетровщині через незаконну вирубку дерев стягнули кошти з лісгоспу
На Дніпропетровщині прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 800 тисяч гривень.
Суд зобов’язав державне лісогосподарське підприємство відшкодувати Солонянській селищній раді 800 тис. грн збитків, завданих довкіллю внаслідок неналежної охорони лісу.
Екологічні прокурори Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра встановили, що у 2024 році на території лісництва в адміністративних межах Солонянської селищної ради здійснено незаконну вирубку дерев.