армія

Андрій Білоусов: "Допомога армії для нас – один з найважливіших напрямків" 

Надіслав: ilona , дата: пт, 03/01/2024 - 14:09

Міський голова Андрій Білоусов зазначив, що у 2024 році виділено 135 мільйонів гривень на посилення обороноздатності міста, допомогу ЗСУ та інші повʼязані з війною напрямки, що складає 25% від всіх коштів, які направлені на незахищені статті бюджету міста. 

Ці кошти спрямовані на посилення армії та закупівлю оснащення, необхідного нашим воїнам, на допомогу ветеранам, родинам військовослужбовців і сім’ям загиблих Героїв, будівництво й дооснащення захисних споруд, на посилення обороноздатності міста та інші заходи, пов’язані з війною.

Стало відомо, чи будуть відправляти на фронт людей з судимістю

Надіслав: Александр Бугаев , дата: нд, 02/18/2024 - 13:14

Наразі в Україні налічується близько 50 тисяч людей, які мають судимість, але не перебувають за гратами. Після відповідної перевірки їх можна було б призвати на службу до Сил оборони.

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

Українцям готують зміни, які стосуються служби в армії: що відомо

Надіслав: Margarita , дата: вт, 10/03/2023 - 07:24

У Верховній Раді України зареєстрували новий законопроєкт, яким дозволять перебування на військовій службі без обмежень по віку. У поясненні автори цього законопроєкту вказали, що прийняття цього закону дозволить досвідченим військовим залишатися на службі вже після досягнення граничного віку.

Що відомо про ці нововведення, повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на текст законопроєкту №10084, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Кам’янське передало військовим допомоги на 1 мільйон гривень

Надіслав: ilona , дата: пт, 08/11/2023 - 18:06

Кам’янське продовжує підтримувати захисників, наближаючи спільну Перемогу.

11 серпня, в рамках міської програми «Допомога Фронту», мер Кам’янського Андрій Білоусов передав чергову партію технічних засобів нашим військовим, а саме батальйону Територіальної оборони Кам’янського району, який базується на півдні України.

Цього разу для потреб військовослужбовців придбали та передали металошукачі та аксесуари для  квадрокоптерів на загальну суму 1 мільйон гривень.