Гастроли

Венздей едет в Каменское

Опубликовано elena - чт, 12/29/2022 - 15:35

Каменской театр им. Леси Украинки с гастролями посетит Украинский современный театр.

Для каменчан актеры подготовили спектакль-фэнтези для детей и взрослых под названием «Венздей». Таинственная история-страшилка о необычной девочке из семейки Адамс непременно понравится всем.

Показ спектакля планируется на Новой сцене театра 31 января 2023 года. Начало в 18.00.

В театре Каменского покажут "стриптиз" (видео)

Опубликовано elena - сб, 12/17/2022 - 13:00

21 декабря на Новой сцене театра им. Леси Украинки с гастролями выступят актеры Нового театра. Они презентуют зрителям Каменского эпатажную комедию "Король провинциального стриптиза или Цирк для взрослых".

Город поглотили разврат и похоть.

Клоун – неудачник, освобожденный из цирка, возглавляет восстание против богатых. Поп-звезда Леди Гага влюбляется в стриптизера. Спасти город от хаоса по силам только супергероям.

В театре Каменского покажут новогодний мюзикл

Опубликовано elena - пн, 12/12/2022 - 16:38

28 декабря, на новой сцене театра им. Леси Украинки с гастролями выступит Днепровский академический театр оперы и балета.
Для зрителей Каменского презентуют новогодний мюзикл для всей семьи «Красавица и Чудовище».
Среди густого леса у высоких гор стоит роскошный замок. Хозяин замка – Чудовище в меху со страшными клыками. Существует легенда, что это очарованный Принц, который когда-то был хорошим парнем, на которого наложила волшебство злая колдунья.

Театр з Кам’янського феєрично виступив на гастролях у Польщі

Опубликовано slavkin - ср, 11/16/2022 - 13:17

Як ми повідомляли раніше, театр імені Лесі Українки на минулому тижні побував на гастролях у польському  місті Плоцьк. Колектив театру відправився у Польщу за запрошенням Драматичного театру ім. Єжи Шанявського, який розташований у цьому місті.

Ірина Гатун: «Успіх вистав «Чорного квадрату», на мій погляд, у відкритості і у справжньості». Фото

Опубликовано slavkin - ср, 09/14/2022 - 16:40

21 вересня о 18:00 на Новій сцені Театру (колишній ПК ім. Горького)  творче об'єднання "Чорний квадрат" представляє гостро сімейну трагікомедію «ЛІВОРУЧ ВІД РОЗЛУКИ, НА ПІВНІЧ ВІД ТЕБЕ», головну роль в якій виконує актриса Ірина Гатун, відома за участю у «Жіночому кварталі». Напередодні цих гастролей актриса дала нашому виданню ексклюзивне інтерв’ю.
- Ірино, скажіть, Вам більше до вподоби коли Вас називають зіркою «Чорного квадрату», чи зіркою «Жіночого кварталу»? І чи проявляються у Вас якісь симптоми «зіркової хвороби»?

Про любовний трикутник та інші фігури. Фото

Опубликовано slavkin - ср, 08/17/2022 - 08:14

Все, що відбувається зараз, сприймається інакше. Тому і гастролі українських зірок до нашого міста стають не просто приємною подією для поціновувачів театру, а справжнім святом. Вчора на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки вітали гостей з Києва у виставі «Чоловік моєї дружини».
В Академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра, звідки приїхали наші гості, багато талановитих та яскравих акторів, тож була нагода побачити на сцені Володимира Горянського, Олесю Жураківську та Костянтина Костишина. 

ОЛЕСЯ ЖУРАКІВСЬКА: «Свій перший гастрольний тур з початку війни ми розпочинаємо саме з Кам’янського»

Опубликовано slavkin - ср, 08/10/2022 - 17:21

16 серпня у Кам’янскому на Новій сцені театру ім. Лесі Українки відбудеться показ гастрольної вистави «Чоловік моєї дружини» за участю популярних акторів Володимира Горянського. Олесі Жураківської та Костянтина Костишина. Напередодні цієї події ми поспілкувалися з улюбленицею заслуженою артисткою України Олесею Жураківською, яку глядачі знають по ролях у серіалах «Свати», «Мама», «Кріпосна», а також як ведучу популярного шоу «Зважені та щасливі».

В Каменском спектакль "Декамерон" с Ольгой Сумской собрал полный аншлаг

Опубликовано elena - сб, 08/06/2022 - 09:51

5 августа на Новой сцене театра им. Леси Украинки было, как говорится, яблоку негде упасть. Спектакль "Декамерон", с которым к нам в город приехал на гастроли Киевский современный театр, собрал полный зал.

Не секрет, что в первую очередь каменчане пришли посмотреть этот спектакль, увидев на афишах, что главную роль в нем будет играть народная артистка Украины Ольга Сумская. И Ольга Вячеславовна со своими партнёрами в полной мере оправдала ожидания всех зрителей, собравшихся в этот вечер в театре.

Ольга Сумська : «У Кам’янському нас завжди зустрічали аншлагами»

Опубликовано slavkin - вс, 07/24/2022 - 20:33

5 серпня у Кам’янському на Новій сцені театру відбудеться показ гастрольної вистави «Декамерон», головну роль у якій виконує Народна артистка України Ольга Сумська. Напередодні цієї події Ольга В’ячеславівна згодилась дати ексклюзивне інтерв’ю нашому виданню.