Гастроли

Театр з Кам’янського феєрично виступив на гастролях у Польщі

Опубликовано slavkin - ср, 11/16/2022 - 13:17

Як ми повідомляли раніше, театр імені Лесі Українки на минулому тижні побував на гастролях у польському  місті Плоцьк. Колектив театру відправився у Польщу за запрошенням Драматичного театру ім. Єжи Шанявського, який розташований у цьому місті.

Ірина Гатун: «Успіх вистав «Чорного квадрату», на мій погляд, у відкритості і у справжньості». Фото

Опубликовано slavkin - ср, 09/14/2022 - 16:40

21 вересня о 18:00 на Новій сцені Театру (колишній ПК ім. Горького)  творче об'єднання "Чорний квадрат" представляє гостро сімейну трагікомедію «ЛІВОРУЧ ВІД РОЗЛУКИ, НА ПІВНІЧ ВІД ТЕБЕ», головну роль в якій виконує актриса Ірина Гатун, відома за участю у «Жіночому кварталі». Напередодні цих гастролей актриса дала нашому виданню ексклюзивне інтерв’ю.
- Ірино, скажіть, Вам більше до вподоби коли Вас називають зіркою «Чорного квадрату», чи зіркою «Жіночого кварталу»? І чи проявляються у Вас якісь симптоми «зіркової хвороби»?

Про любовний трикутник та інші фігури. Фото

Опубликовано slavkin - ср, 08/17/2022 - 08:14

Все, що відбувається зараз, сприймається інакше. Тому і гастролі українських зірок до нашого міста стають не просто приємною подією для поціновувачів театру, а справжнім святом. Вчора на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки вітали гостей з Києва у виставі «Чоловік моєї дружини».
В Академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра, звідки приїхали наші гості, багато талановитих та яскравих акторів, тож була нагода побачити на сцені Володимира Горянського, Олесю Жураківську та Костянтина Костишина. 

ОЛЕСЯ ЖУРАКІВСЬКА: «Свій перший гастрольний тур з початку війни ми розпочинаємо саме з Кам’янського»

Опубликовано slavkin - ср, 08/10/2022 - 17:21

16 серпня у Кам’янскому на Новій сцені театру ім. Лесі Українки відбудеться показ гастрольної вистави «Чоловік моєї дружини» за участю популярних акторів Володимира Горянського. Олесі Жураківської та Костянтина Костишина. Напередодні цієї події ми поспілкувалися з улюбленицею заслуженою артисткою України Олесею Жураківською, яку глядачі знають по ролях у серіалах «Свати», «Мама», «Кріпосна», а також як ведучу популярного шоу «Зважені та щасливі».

В Каменском спектакль "Декамерон" с Ольгой Сумской собрал полный аншлаг

Опубликовано elena - сб, 08/06/2022 - 09:51

5 августа на Новой сцене театра им. Леси Украинки было, как говорится, яблоку негде упасть. Спектакль "Декамерон", с которым к нам в город приехал на гастроли Киевский современный театр, собрал полный зал.

Не секрет, что в первую очередь каменчане пришли посмотреть этот спектакль, увидев на афишах, что главную роль в нем будет играть народная артистка Украины Ольга Сумская. И Ольга Вячеславовна со своими партнёрами в полной мере оправдала ожидания всех зрителей, собравшихся в этот вечер в театре.

Ольга Сумська : «У Кам’янському нас завжди зустрічали аншлагами»

Опубликовано slavkin - вс, 07/24/2022 - 20:33

5 серпня у Кам’янському на Новій сцені театру відбудеться показ гастрольної вистави «Декамерон», головну роль у якій виконує Народна артистка України Ольга Сумська. Напередодні цієї події Ольга В’ячеславівна згодилась дати ексклюзивне інтерв’ю нашому виданню.

Элтон Джон завершает концертную деятельность

Опубликовано elena - сб, 07/23/2022 - 06:00

75-летний певец Элтон Джон сообщил, что завершает гастрольную деятельность и будет просто заниматься музыкой. Об этом пишет SMH.

Свое решение он объяснил просто: "Я устал", - сказал Элтон. Он признался, что дошел до финального предела в своем творчестве. По словам легендарного певца и обладателя пяти премий "Грэмми", он продолжит заниматься музыкой, но откажется от гастрольной деятельности.

На концерте в Детройте в рамках своего турне Farewell Yellow Brick Road Tour артист сказал, что устал ездить по всему миру с концертами.

В театре Каменского покажут "Декамерон"

Опубликовано elena - сб, 07/09/2022 - 12:00

5 августа на новой сцене Театра имени Леси Украинки с гастролями выступит Киевский современный театр.

Каменчане увидят выдающуюся постановку по новеллам Джованни Боккаччо, с участием народной артистки Украины Ольги Сумской. Комедия "Декамерон, или Секс во время чумы" точно не оставит зрителя равнодушным.

Билеты от 200 до 400 грн. Ограничение по возрасту 16+.

Театр Каменского посетил с гастролями Днепр

Опубликовано elena - вт, 03/23/2021 - 16:26

На днях актеры Академического музыкально-драматического театра имени Леси Украинки посетили с гастролями Днепр.  Гастроли в театре имени Шевченко были короткими, всего в один вечер, в который каменчане впервые за пределами своего города смогли показать лучший спектакль Днепропетровщины 2020 года.