Кам'янський район долучився до всеукраїнської екологічної акції

Надіслав: ilona , дата: вт, 04/18/2023 - 14:10
о

Про це повідомили в Кам’янській райдержадміністрації.

"Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» у квітні-травні 2023 року традиційно триває щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Метою акції є проведення заходів, спрямованих на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних засмічень, озеленення територій та створення нових насаджень.

До наймасштабнішого прибирання країни долучились і територіальні громади Кам’янського району. В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Кам’янського району громадами було проведено День благоустрою територій населених пунктів.

В заходах з прибирання і приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, дитячих майданчиків, парків, кладовищ, пам’ятників, братських могил, вулиць, узбіччя доріг, тротуарів взяли активну участь працівники підприємств, установ та організацій територіальних громад. До акції приєдналась велика кількість місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо кожному, хто в такий не простий для країни час залишається на своєму місці та намагається всіляко покращити благоустрій та чистоту навколишнього середовища, незважаючи на військову агресію російської федерації проти України.

Наш громадський обов’язок - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тож усіх небайдужих закликаємо приєднатися до акції «За чисте довкілля» і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною", - зазначили в РВА.