У Кам’янському демонтували радянський раритет

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 05/10/2023 - 17:45
зупинка

Мова йде не про черговий пам’ятник або меморіальну дошку, а про зупинку автобусу.
Вона була встановлена на вулиці Макіївській і призначена для пасажирів 10-го автобусного  маршруту. Збудував цей павільйон тодішній Днеіпродзержинський авторемонтний завод, про що свідчила емблема підприємства, встановлена на даху споруди – букви ДАРЗ. Збудовано зупинку було з металу, причому його не жаліли і зробили все на совість, міцно й надійно. Прослужив цей павільйон кілька десятків років – з 80-х років минулого століття. 
Але сьогодні цю споруду демонтували, як то кажуть, «під ключ», лишилась лише пуста ділянка. Як пояснив нам керівник Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Дмитро Губський, демонтаж – вимушений захід. Виявилося, що павільйон розташований над газовою магістраллю, а цій магістралі газовики знайшли витік, який потрібно ліквідувати. Тому газовики звернулися до міської влади з проханням демонтувати зупинку, що й було зроблено сьогодні. Тепер газовики вирили там яму і будуть «латати» трубу. Губський зазначив, що після того, як газовики завершать роботи (а це приблизно тиждень), павільйон буде відновлено.
Також, за словами Губського, сьогодні ведуться ремонтні роботи на головних вулицях лівого берега, там дороги будуть приведені до ладу, як це вже зроблено по вулицях Криворізькій, Звенигородській, Ніколенка, Грушевського, Сурській та інших.