
Напередодні весняного свята на Дніпробуді в Кам’янському відбувся благодійний ярмарок, організований учнями ліцею № 26, їхніми батьками та педагогами. Мета заходу – збір коштів на підтримку Збройних Сил України.
Мешканці Дніпробуду могли придбати домашню випічку та інші вироби, виготовлені власноруч. Також у програмі були спортивні змагання та виступи вокалістів.
Захід підтримала ГО «Бджола». За ініціативи представниці організації Галини Єрмоленко було створено призовий фонд із сертифікатами, які отримали найактивніші учасники та переможці лотереї.
«Сьогодні кожен з нас, українців, робить все, що в його силах, щоб підтримати наших воїнів та країну. Приємно бачити, скільки у нас справжніх жінок-берегинь, які готові підтримувати наших хлопців у тилу. І, звісно, окрема подяка молоді, яка взяла в цьому ярмарку дуже активну участь. Сподіваюсь, отримані сертифікати стануть приємною нагородою для учасників», – зазначила Галина Єрмоленко.
Зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.