У Кам’янському все спокійно

Надіслав: ilona , дата: чт, 06/25/2026 - 07:55
ситуація в місті

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“У Камʼянському ніч минула тихо та без тривог. За повідомленням начальника ОВА, оборонці неба збили у різних районах області 14 безпілотників.

Дякуємо захисникам та всім, хто працює на благо країни. Мирного неба та продуктивного четверга, камʼянчани!” – йдеться у повідомленні.