Сьогодні в Нікополі оголошено День жалоби за загиблими внаслідок обстрілу міста 23 червня.
Вчора атака обірвала життя трьох мирних нікопольців – 70-річного чоловіка та жінок віком 44 і 47 років.
- Лише тиждень тому Нікополь уже переживав День жалоби. Це друга така трагедія лише за червень. Сьогодні ми знову об’єднані спільним болем і скорботою. Висловлюємо щирі співчуття родинам і близьким загиблих. Поділяємо ваш біль та сумуємо разом із вами. Пам’ятаємо кожне втрачене життя.
Нехай світла пам’ять про кожного невинно загиблого назавжди залишиться в наших серцях,– написав міський голова Олександр Саюк