Поліція м. Синельникове повідомила про підозру 39-річному містянину за незаконне заволодіння автомобіле. Зловмисник каменем розбив водійське скло, після чого відчинив двері автівки, завів транспортний засіб та поїхав на ньому.
Повідомлення про злочин надійшло до поліції 3 січня. Оперативники кримінальної поліції спільно з представниками кримінального аналізу відпрацювали місце події та камери відеоспостереження. В цей же день, на одній з вулиць м. Синельникове правоохоронці затримали підозрюваного чоловіка. Ним виявився неодноразово судимий за аналогічні злочини місцевий житель.
На підставі зібраних доказів 4 лютого слідчим за погодженням з Синельниківською окружною прокуратурою зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.