У Дніпрі чоловік стріляв з балкона багатоповерхівки

Надіслав: ilona , дата: ср, 04/08/2026 - 16:01
стрілянина

У Дніпрі поліцейські затримали чоловіка, який стріляв з балкона багатоповерхівки. Під час раптового конфлікту підозрюваний відкрив стрілянину з балкона багатоповерхівки у бік перехожого, який перебував на вулиці. 19-річний потерпілий не постраждав.

7 квітня до поліції надійшло повідомлення про подію на проспекті Науки у Шевченківському районі. На місці працювали слідчо-оперативна група відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 та працівники кримінальної поліції.

Правоохоронці встановили, що між двома незнайомими чоловіками виник словесний конфлікт. Після якого 26-річний чоловік, перебуваючи на балконі орендованої квартири на дев’ятому поверсі, здійснив постріл у бік перехожого.

Поліцейські вилучили у фігуранта пневматичний пістолет. Містянина затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Наразі триває досудове розслідування.