У Дніпрі чоловік втік від працівників ТЦК через вікно бусика (відео)

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 05/29/2024 - 07:05
тцк

У вівторок, 28 травня, у Дніпрі перехожі зняли відео, як працівники ТЦК "запакували" в бус чоловіка. Недовго думаючи, ухилянт через вікно виліз з автомобіля та втік, прихопивши із багажника свого велосипеда.

Про це повідомляє ria-m.tv.

В Дніпропетровському обласному ТЦК та СП вже відреагували на подію.

За словами військкомів, чоловік не оновив своїх облікових даних і йому запропонували проїхати для цього до ТЦК. Також там могли притягнути його до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про військовий облік.

"Після того, як цей громадянин сів у салон автомобіля, його поведінка стала неадекватною, він почав вилазити у відкрите вікно автомобіля, емоційно кликав перехожих допомогти йому залишити авто – без пояснень причин такої реакції", – йдеться в повідомленні.

У ТЦК запевнили, що жодних заходів психологічного, фізичного примусу або впливу до цього громадянина не застосовувалось.

У військкоматі закликали громадськість та ЗМІ "не брати участі у черговій хвилі "стурбованості" та "занепокоєності" і не підживлювати ворожу пропаганду".

"Щодо громадянина, який таким екзотичним способом призупинив своє спілкування з військовослужбовцями ТЦК, вживаються всі необхідні заходи для його належного оповіщення відповідно вимог чинного законодавства", – підсумували у ТЦК.

Выдео можна подивитись тут.


 

Теґи