У Кам'янському 11-річна дівчинка намагалася скоїти самогубство

Надіслав: ilona , дата: вт, 11/28/2023 - 15:07
О

У Кам’янському ювенальна поліцейська Дарина Довгопола завадила 11-річній дівчинці скоїти самогубство.

Поліцейська знайшла потрібні слова, аби вмовити дитину не робити необдуманого вчинку. 

 Як з’ясувалося, інспекторка ювенальної превенції Кам’янського РУП Дарина Довгопола раніше спілкувалася з дівчинкою: вона залишила їй номер свого мобільного телефону та запропонувала звертатися, якщо буде потрібно. 26 листопада близько 18:40 до неї зателефонувала дівчинка та сказала, що має намір скоїти самогубство - стрибнути з даху 14-поверхового будинку. Під час спілкування поліцейська зрозуміла, що дитина перебуває у пригніченому стані, тому діяти треба миттєво, але обережно. Вона повідомила про цей факт колегам із сектору протидії домашньому насильству і разом з ними виїхала на місце події. Дарина Довгопола постійно перебувала на телефонному зв’язку з дівчинкою і змогла зменшити емоційне напруження дитини, заспокоїла її та вмовила спуститися до правоохоронців. 

Співробітники поліції доставили дівчинку до медичного закладу та залишили під наглядом лікарів. Нині її життю та здоров’ю нічого не загрожує. А правоохоронці перевіряють причини та обставини, які змусили дитину до такого кроку.

Звернення поліції 

Шановні батьки та опікуни! Підтримуйте дружні стосунки у спілкуванні з дітьми, приділяйте увагу їхнім турботам та проблемам. Завжди з розумінням ставтеся до вирішення дитячих проблем, щоб у подальшому дитина хотіла вам довіряти і розуміла, що саме поруч із вами вона у безпеці. Якщо ви помічаєте будь-які ознаки стресу, занепокоєння чи поганого самопочуття у вашої дитини, обов'язково звертайтеся за професійною допомогою. Спеціалісти допоможуть вчасно розібратися в ситуації та подолати труднощі.