У Кам’янському в металобрухті знайшли радіоактивні об’єкти

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/30/2023 - 11:08
п

Двоє кам’янчан наражали на небезпеку себе та інших, пересуваючись містом з радіоактивними елементами, які вони здавали на металобрухт. Про це повідомила “Міська інформаційна служба” з посиланням на департамент екології та природних ресурсів міської ради.

Зображення видалено.

Перший випадок стався на лівобережжі. Невідомий чоловік намагався здати на металобрухт елемент із позначкою «Радіоактивно». Працівники металоприймальні одразу викликали поліцейських, а ті вже залучили екологів міста.

Зображення видалено.

З’ясувалося, що об’єкт перевищує норму випромінювання, тож його ліквідацією зайнялося державне підприємство «Радон», – зазначив директор департаменту Богдан Наполов.

Подібний випадок стався і на правому березі.

Зображення видалено.

Днями підприємство «Радон» видало акт про знищення об’єктів – вони більше не становлять небезпеки для містян. Окрім цього, фахівці обстежили території, де були знайдені небезпечні елементи. Там загрози не виявлено.

У департаменті екології закликають у жодному разі не торкатись та не намагатись розібрати чи розбити підозрілі предмети – це може призвести до трагічних наслідків для довкілля.

Зображення видалено.