Актора із "Піратів Карибського моря" вбила акула

Надіслав: Margarita , дата: вт, 06/25/2024 - 06:00
Тамайо Перрі

Професійного серфінгіста та рятівника Тамайо Перрі, який знімався у фільмі "Пірати Карибського моря: На дивних берегах", вбила акула.

Трагічний інцидент стався у неділю, 23 червня, біля Козячого острова, Гаваї, США. Як пише The Sun, 49-річний Тамайо Перрі працював там рятувальником. У перерві між роботою чоловік вирішив позайматися серфінгом, коли на нього напала акула, повідомляє tsn.ua.

скрин

Тіло серфінгіста, який зазнав чимало укусів, знайшли рятувальники. Перрі доправили до лікарів, однак травми виявилися несумісні з життям. Медикам нічого не лишалося, окрім як констатувати смерть.

"Тамайо Перрі був рятувальником, якого любили всі, відомим на Північному узбережжі професійним серфінгістом, відомим у всьому світі. Ми висловлюємо співчуття родині Тамайо. Ми просимо приватності для його сім'ї у цей тяжкий час", - висловився Курт Лагер, керівник служби океанічної безпеки.

скрин

Зазначимо, Тамайо Перрі прославився своїми ролями у культових фільмах. Зокрема, він зіграв у таких картинах, як "Пірати Карибського моря: На дивних берегах", "Блакитна хвиля" тощо. Однак найбільше він любив водний спорт, тож протягом багатьох років займався серфінгом. Своє життя Перрі присвятив тому, аби бути рятувальником на воді.