Alyosha неочікувано заспівала про розлуку з коханим у новиій пісні (відео)

Надіслав: Margarita , дата: пт, 06/07/2024 - 06:00
Олена Тополя

Українська співачка Олена Тополя, яка раніше використовувала псевдонім Alyosha, потішила неочікуваною новинкою, де заспівала про розлуку з коханим.

Артистка випустила трек, який отримав назву "Нірвана". У композиції виконавиця оспівала актуальну тему для багатьох українок – розлуки та ностальгії за коханим. Зокрема, співачка з власного досвіду знає, що це за відчуття, адже на початку повномасштабної війни їй довелося це пережити. Чоловік Alyosha – Тарас Тополя – вирушив служити на фронт, а сама артистка поїхала з дітьми до США, повідомляє tsn.ua.

Тож, у пісні Олена Тополя також щиро продемонструвала свої почуття та бажання про кохання та повернення до рідного дому.

"Мрії, бажання, наміри — це енергія, яка має силу. Чим більше ми ущільнюємо її у своїх думках — тим швидше вона реалізується. Дай Боже, щоб реалізувалися найкращі мрії та наміри!" – прокоментувала співачка свою нову роботу.

Виконавиця також випустила кліп на трек. Знімання відбувалося на двох локаціях. Спочатку Олена Тополя показалася в затишній квартирі, де писала композицію, а згодом – на зелених полях під час заходу Сонця. До слова, локації мають теж своєрідний символізм. Знаменитість продемонструвала повернення до коренів та рідного затишку.