Дантес презентував запальний кліп “Я залишусь молодим” (відео)

Надіслав: Margarita , дата: чт, 04/04/2024 - 06:00
Володимир Дантес

Український виконавець Володимир Дантес презентував новий трек та однойменний кліп "Я залишусь молодим". Ідея синглу народилася від раптового усвідомлення Володимиром своєї нескінченної молодості, власної енергії та життя.

Режисеркою відеороботи стала відома українська кліпмейкерка та лауреатка MTV Video Music Awards Таню Муіньо. Дивіться запальний ролик на YouTube.

До слова: Mari Cheba презентує кліп "Тягне", головною героїнею якого стала Антоніна Хижняк

Разом із цим лейтмотивом пісні стала думка про невідворотність майбутнього та "бути тут і зараз". Співак зазначає, що трек – не про високі матерії, а про щоденну рутину: нормальне харчування, турбота про ментальне здоров’я, спорт, донати.

У якийсь момент я зрозумів, що абсолютно перестав бути ефективним чи хоча б радіти життю. Вирішив, що це терміново треба міняти. Зараз є запал по-новому проживати життя: корисно, якісно, бо саме зараз варто об’єднуватись навколо себе і один одного, – наголосив 35-річний артист.

За словами Дантеса, ще одним натхненням для пісні стали вірші та сама постать Василя Стуса – з його непохитними принципами, позиціями та жагою до життя.

Я почав читати вірші Василя Стуса, хоча багато хто з мого оточення стверджував, що вони складні, але мені здалися неймовірними. Тому я, власне, й захотів написати щось на його вірші. Так народилась "Я залишусь молодим", – зазначив виконавець.

Режисерка Таню Муіньо передала у відео ідею роздвоєння особистості артиста, аби показати, що всередині кожного є демони, які часто перемагають.


https://maximum.fm/novini_t2