Кам’янські тхеквондисти здобули нагороди чемпіонату України

Надіслав: ilona , дата: пн, 10/21/2024 - 16:38
к

З 18 по 20 жовтня у місті Київ пройшов чемпіонат України з тхеквондо серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, ШВСМ та спортивних клубів, повідомляє kamyanske.com.ua

Близько 750 учасників з 16 областей України демонстрували свої сили в розділах “керугі” та “пумсе”.

Серед учасників були вихованці кам’янських ДЮСШ№4 та ДЮСШ№3, які добре виступили та здобули нагороди змагань.

Команда дитячо-юнацької спортшколи №4 взяла участь у двох розділах в складі 20 спортсменів. За результатами змагань в розділі “керугі” спортсмени посіли одне 1 місце та одне 3 місце, а також п’ять 5 місць. У розділі “пумсе” – чотири 1 місць, три 2 місць та три 3 місць. Тренери вихованців Роман Курись, Владлен Лобанов та Кирило Ковдря.

Серед молодших юнаків у розділі “керугі” вихованці ДЮСШ №3, тренера Дениса Марченка, Матвієнко Іван у ваговій категорії +41 кг та Юрченко Данііл у ваговій категорії -57 кг здобули срібні медалі.

Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено. Зображення видалено.