спортсмени

Понад 30 медалей здобули спортсмени Дніпропетровщини на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Надіслав: ilona , дата: пн, 09/04/2023 - 15:23

За останній тиждень спортсмени регіону брали участь і в міжнародних, і у всеукраїнських змаганнях. Там загалом вибороли понад 30 нагород. Серед них 10 золотих, 12 срібних і 10 бронзових. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Наші спортсмени – наша гордість. Попри повномасштабну війну вони йдуть до нагород. Викладаються на повну. Заявляють про себе на всеукраїнських і міжнародних першостях», – зазначив в.о. директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Андрій Панченко. 

За тиждень спортсмени Дніпропетровщини здобули 42 нагороди

Надіслав: ilona , дата: вт, 08/08/2023 - 09:47

Протягом тижня спортсмени області вибороли 42 медалі. Серед них – 7 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. Нагороди – за виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА. 

«Юні та досвідчені спортсмени області. А ще паралімпійці. Усі провели насичений спортивний тиждень. Не обійшлося без яскравих перемог і навіть світового рекорду», – наголосив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников. 

Понад 130 медалей за тиждень: спортсмени області результативно виступили на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/26/2023 - 14:43

За останній тиждень спортсмени Дніпропетровщини взяли участь у восьми чемпіонатах та кубках України. А ще виступили на двох міжнародних змаганнях. Загалом здобули понад 130 медалей. Серед них більш ніж півсотні золотих, майже 50 срібних і понад три десятки бронзових. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Спортсмени Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності готуються до Європейських Ігор

Надіслав: ilona , дата: чт, 06/08/2023 - 13:40

Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності має статус Бази олімпійської підготовки з веслування академічного, веслування на байдарках та каное.

Основним завданням школи є підготовка учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту для участі у офіційних міжнародних змаганнях.

Наразі у школі займаються всього 265 спортсменів, з них 189 являються учнями постійного складу школи.

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи з Таеквон-до ІТФ

Надіслав: ilona , дата: чт, 04/27/2023 - 11:24

Спортсмени з Дніпропетровщини відзначилися на чемпіонаті Європи з Таеквон-до ІТФ в Італії. Виступили у складі збірної України. Вибороли 9 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.