На Дніпропетровщині пройшов перший чемпіонат з технологічного спорту
У Дніпропетровській області за підтримки Регіонального центру забезпечення кібербезпеки СБУ відбувся перший обласний чемпіонат з технологічного спорту. Захід пройшов у форматі Capture the Flag (CTF). Турнір об’єднав студентів та ІТ-фахівців, які змогли перевірити свої знання і навички у сфері кібербезпеки.
У змаганнях взяли участь 16 команд. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Головне управління СБУ в Дніпропетровській області.