Зеленський

Кам’янчанин про рейтинги і отруєння Буданової

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/30/2023 - 08:09

Екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій опублікував свіжі дані рейтингів довіри в Україні, які є в його розпорядженні, а також свою версію отруєння дружини керівника розвідки Буданова.
«Орієновні рейтинги довіри, які змусили ЗЄрмака розпочати кампанію по дискредитації ЗСУ:
Зеленський 30%
Залужний 70%
Слуга народу менше 10%.
Це на середину листопада. Чим далі, тим буде нижче. Революція гідності відбулася коли у Януковича, як Президента, був такий же рейтинг. Мабуть безумна істерика влади саме з цим і пов'язана.

Зе проти За: п’ять копійок від кам’янчанина

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/29/2023 - 14:38

В Україні широко коментують конфлікт між президентом і його прибічниками з одного боку і військовим керівництвом з другого. Свої п’ять копійок вирішив вставити і екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій.
«Погоджуюсь з Юрієм Бутусовим щодо оцінки ситуації навколо конфлікту ОПи і ЗСУ.

Проти екс-депутата від Дніпродзержинська запроваджено чергові санкції

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 11/19/2023 - 07:28

Президент України Володимир Зеленський підписав укази щодо застосування санкцій до понад 100 фізичних та 37 юридичних осіб, пише УНІАН.
Про це йдеться у відповідних указах глави держави, опублікованих на його сайті, - №758/2023 та №759/2023. Обидва ці укази набирають чинності з дня їх опублікування.

Політик з Кам’янського про вирок Україні

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/01/2023 - 08:01

В Україні продовжують коментувати скандальну статтю в американському журналі TIME, де дана не найкраща оцінка президенту Володимиру Зеленському та його оточенню.
Своє слово вирішив сказати і екс-нардеп з Кам’янського, опозиційний політик Віталій Купрій.
«Поступова зміна відношення Заходу до Зеленського у негативну сторону - це вирок нам всім!

Кам’янчанин проти Зеленського - відео

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 10/10/2023 - 13:44

Екс-народний депутат з Кам’янського Віталій Купрій, який нині мешкає під Києвом, продовжує своє протистояння з командою Володимира Зеленського.
Нагадаємо, останнім часом він нещадно критикує Зе-команду за чисельні факти корупції як під Києвом, так і по всій Україні. Це дало привід опонентам Купрія та прибічникам Зеленського висловити думку, що насправді екс-нардеп якимось чином зв’язаний з командою колишнього президента України Петра Порошенка, хоча це поки що ніяк не підтверджується.

Справа Коломойського: кам’янський коментар

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 09/16/2023 - 12:03

Екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій прокоментував збільшення грошової застави для Ігоря Коломойського.
«Суд збільшив заставу Коломойському до майже 4 мільярдів гривень. Багато людей вказують на начебто схожу ситуацію конфлікта Путіна і Березовського, який першого привів до влади. Я так не думаю.

«Обскубування» місцевих бюджетів – погляд з Кам’янського

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/14/2023 - 19:24

За безліччю корупційних скандалів та «зашкварів», які зараз буквально стрясають Україну, мало хто звернув увагу на новину про те, що центральна влада має намір повністю забрати у місцевих бюджетів кошти, які надходять як податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) від військових та правоохоронців, для чого прийняти спеціальний закон. Причина називається одна – у офіційного Києва не вистачає грошей на війну.

Кам’янчанин про Арестовича, Зеленського і корупцію

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 09/13/2023 - 08:20

В Україні жваво обговорюють результати соцопитування, згідно яких майже 80% громадян вважають відповідальним за розквіт корупції президента Володимира Зеленського.
На захист Зеленського виступив відомий телешоумен та колишній радник Офісу президента Олексій Арестович. Він вважає, що Зеленський не може боротися з корупцією, бо дуже зайнятий війною, а винні в корупції правоохоронні органи, які «не ловлять мишей».

Дніпровські політики про вето Зеленського

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 09/12/2023 - 11:30

В Україні коментують рішення президента Зеленського ветувати закон про електронні декларації народних депутатів та чиновників.
Нагадаємо, Верховна Рада кілька днів тому прийняла цей закон у редакції, що відтерміновувала відкриття електронних декларацій на рік. Це викликало обурення в Україні, і Зеленський ветував цей закон.
Політик і бізнесмен з Дніпра Загід Краснов схвалює дії президента. 
«Електронні декларації мають бути відкриті одразу, а не через рік», - Президент наклав вето на закон про е-декларації.