На Дніпропетровщині викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві
У Павлограді директор комунального підприємства організував схему привласнення бюджетних коштів шляхом формального працевлаштування семи осіб, які фактично не виконували свої службові обов’язки. Державі в особі органу місцевого самоврядування завдано збитків на суму понад 3 мільйони гривень.
Слідчі встановили, що до реалізації протиправного механізму були залучені працівники підприємства, відповідальні за кадрову роботу, облік робочого часу та нарахування заробітної плати.