Блокування

Про Кам’янське, Ірпінь, «народний» Приватбанк і «ноу-хау» від МВФ

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 07/15/2023 - 09:01

Ми вже не раз писали про «ноу-хау» нинішньої влади України – за бодай мізерні борги за комунальні послуги блокувати банківські картки громадян.
Часто-густо блокують картки пенсіонерів, що позбавляє їх можливості отримувати пенсію і якось виживати у нинішніх умовах. Під «каток» цього «ноу-хау» (до речі, прийнятого на вимогу МВФ!!!), як ми вже писали, потрапив і екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій, точніше, його мати.   

Чи можна знімати кошти з арештованого рахунку: про зміни в законодавстві

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 06/05/2023 - 13:14

Чи можуть боржники під час воєнного стану користуватися коштами з арештованого рахунку? Що потрібно зробити, аби повністю його розблокувати? Під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА розповіли про зміни в законодавстві.

Заблокували банківську карту: чому, хто винен і що робити

Надіслав: ilona , дата: чт, 05/25/2023 - 08:59

Як повідомляють вітчизняні онлайн-медіа, клієнти українських банків після першої декади травня 2023 року масово почали отримувати повідомлення або раптово дізнаватися про блокування коштів на своїх карткових рахунках. Багато хто дізнався про це безпосередньо під час невдалої спроби розрахуватися за товари та послуги. «Кстати+» вже розповіло цю новину своїм читачам.

Колишній кам’янчанин про чиновників та банкірів: тварини!

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/23/2023 - 16:36

Днями мешканці Кам’янського взнали про черговий крок вищої влади України «назустріч людям» - відтепер громадянам, які мають борги та несплачені штрафи, заблокують банківські картки.
Сьогодні коментарій з цього приводу дав професійний юрист, екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій, якому теж довелось зіткнутися з цим ганебним явищем.  
«У моєї матері Приватбанк з виконавчою службою арештували соціальний рахунок куди надходить пенсія і матеріальна допомога.