Кам’янчанам буде надходити єдина квитанція за воду: роз'яснення від Аульського водоводу

Надіслав: ilona , дата: вт, 02/27/2024 - 16:25
п

Нова єдина квитанція за послуги водопостачання, водовідведення та абонплату дозволить скоротити обробку платежу. Про це повідомляють в КП ДОР "Аульський водовід".


Порядок та способи оплати

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002 р. N 2918-III та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» от 24.06.2004 р. N 1875-IV, Споживачі питної води та/або централізованої каналізації зобов’язані своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги повинна вноситись за три дні але не пізніше останнього робочого дня місяця, що настає за розрахунковим.

Споживач вносить однією сумою плату виконавцю, яка складається з:
– плати за Послугу, визначеної відповідно до Правил надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 63, ст. 2194), – в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85, та Методики розподілу, що розраховується виходячи з розмірів затверджених уповноваженим органом тарифів на послуги з централізованого водопостачання та обсягу спожитих Послуг або за нормами споживання, встановленими органом місцевого самоврядування, до встановлення вузла комерційного обліку;
– плати за абонентське обслуговування в розмірі, визначеному виконавцем, але не вище граничного розміру, визначеного Кабінетом Міністрів України, інформація про яку розміщується на офіційному веб-сайті КП ДОР «Аульський водовід».
Також нагадуємо споживачам, що у разі несвоєчасного здійснення платежів споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі 0,01 відсотка суми боргу за кожний день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу

КП ДОР «Аульський водовід» пропонує своїм Споживачам ряд можливостей здійснення оплати за послуги водопостачання та/або водовідведення, а також абонплати:

 • В касах банків; На сайті або в додатку банків;
 • В офісі Кам’янського ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» вул.Широка, 16 через пост-термінал або касу;
 • В мобільному додатку mssg.me/gorvoda_dndz;
 • Відсканувати QR-код на квитанції;
 • На сайті або в додатку Ощадбанк;
 • На сайті або в додатку Privat24;
 • Встановивши регулярний платіж в Privat24;
 • За допомогою терміналів Приватбанку
  Зразок квитанції:
  Зображення видалено.