На Дніпропетровщини відбулось засідання Інвестиційної ради. Її представники затвердили єдиний проєктний портфель області. До нього увійшли пріоритетні ініціативи, що планують реалізовувати коштом держави та міжнародних партнерів. Про це повідомили в ОВА.
«Департамент економічного розвитку, спільно з департаментами фінансів та екології, зробили експертну оцінку проєктів та програм. Сформували список тих, які рекомендовано включити до єдиного портфелю регіону. Згенерований загалом перелік, у якому 52 проєкти і 1 програма. Сьогодні під час засідання його затвердили», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Москаленко.
Він додав, що ініціативи стосуються декількох ключових сфер: освіта, охорона здоров’я, екологія, безпека, житлово-комунальний сектор, культура.
Формування єдиного проєктного портфелю на рівні держави, регіону чи окремої громади відбувається в системі DREAM. Це робить використання бюджетних коштів більш прозорим та відкриває нові можливості для інвестицій. Гарантує відкритість, підзвітність, цифровізацію всіх етапів підготовки, відбору та оцінки проєктів.
Впровадження та розвиток системи здійснює Міністерство розвитку громад та територій України разом із офісом DREAM за підтримки проєкту «Цифровізація для зростання, доброчесності та прозорості» (UK DIGIT).