гранти

Учасники бойових дій з Дніпропетровщини отримали гранти на розвиток бізнесу

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пн, 02/19/2024 - 13:05

Сім учасників бойових дій з Дніпропетровської області отримали гранти за програмою «єРобота». Загалом, на 2,4 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Кошти – на старт власної справи чи розвиток існуючої. З-поміж напрямків, які обрали захисники, виробництво засобів догляду за авто, магазин будматеріалів, вендінгові послуги і вирощування овочів. 

10 тисяч євро на власну справу: на Дніпропетровщині запрацювала грантова програма для підприємств

Надіслав: ilona , дата: пт, 01/26/2024 - 14:51

Мікро-, малі та середні підприємства з Дніпропетровщини можуть отримати грант – 10 тис євро. Дедлайн подачі заявок – 11 лютого. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОВА.

«Загалом для українського бізнесу підготували 100 грантів. Кожен – по 10 тис євро. Проєкт сприятиме створенню робочих місць, допоможе відновити виробництва чи навіть запустити нові. А отже – підтримати економіку України», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко

Переробні підприємства Дніпропетровщини зможуть отримати більше дешевих кредитів і грантів від держави, - Юлія Свириденко

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 12/22/2023 - 12:17

У наступному році Уряд розширить інструменти підтримки бізнесу та посилить залучення інвестицій у реальний сектор економіки. Своєю чергою місцева влада може долучитися до співфінансування програм підтримки підприємців. Про це розповіла Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко в Дніпрі під час зустрічі із представниками бізнесу регіону.

В Україні планують змінити формат вступу до вишів

Надіслав: Margarita , дата: чт, 12/14/2023 - 08:02

В Україні планують реформувати підхід до бюджетного фінансування вищої освіти. Зокрема, у МОН хочуть ввести систему державних грантів, що підвищує шанси абітурієнтів здобувати вищу освіту безкоштовно чи частково безкоштовно.

Про це повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на допис заступника міністра освіти й науки Михайла Вінницького у Facebook.

До уваги підприємців Кам’янського

Надіслав: ilona , дата: пн, 10/02/2023 - 12:09

За інформацією департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації, міжнародні грантодавці мають наміри надати фінансову підтримку підприємцям, які бажають відкрити «Соціальні підприємства» будь-якого типу (наприклад перукарні, кафе, магазини та інше) задля забезпечення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю.

Кам’янчани можуть стати учасниками програми єРобота

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/22/2023 - 11:25

За результатами 15 хвилі подачі заяв за урядовою програмою «єРобота», яка тривала з 14 по 27 серпня 2023 року, переможцями визнано 310 українців, 18 з яких з Дніпропетровщини. Грантовики отримають кошти на старт або розширення власного бізнесу на загальну суму майже 74 млн грн .

Дніпропетровська область увійшла до п`ятірки регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень.

Серед отримувачів мікрогрантів п'ятнадцятої хвилі 63% жінок і 37% чоловіків. Понад 80% з них мають вищу освіту.

Кам'янчани мають можливість отримати гранти на розвиток власної справи

Надіслав: ilona , дата: пн, 09/18/2023 - 10:56

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість зацікавленим підприємствам, організаціям та установам долучитись до участі у відкритих конкурсах та проєктах донорських організацій, а саме:

Національна акселераційна програма «Власне» для українських підприємців (24 вересня);

Грант на власну справу в рамках програми «єРобота» (до 24 вересня);

Грант для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу «єРобота» (до 24 вересня);

Вже понад 300 підприємців з Дніпропетровщини виграли гранти на розвиток бізнесу за програмою «єРобота»

Надіслав: ilona , дата: пт, 07/28/2023 - 15:26

За рік дії програми «єРобота» більш ніж три сотні підприємців Дніпропетровщини виграли мікрогранти на відкриття або розвиток власної справи. З них 34 – переселенці. Загалом планують створити понад 700 нових робочих місць. Про це йшлося під час брифінгу в обласній військовій адміністрації. 

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів

Надіслав: ilona , дата: пн, 07/10/2023 - 11:52

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати до 35 тис доларів на розвиток бізнесу. Така підтримка – від  Програми USAID. 

Гранти – для малого і середнього бізнесу. Підприємців, які займаються крафтовим виробництвом, переробкою харчових продуктів, IT, виготовленням косметики, текстильних виробів, меблів, предметів домашнього вжитку.

Це можуть бути ФОПи, приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства. Умова – мати не більше 250 працівників, а річний оборот – до 50 млн євро.

Переробні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти на розвиток справи

Надіслав: ilona , дата: ср, 07/05/2023 - 14:42

Переробні підприємства Дніпропетровщини можуть позмагатися за гранти. Переможці отримають до 150 тис доларів на розвиток власної справи. Така підтримка – від USAID

Взяти участь у конкурсі можуть малі і середні промислові підприємства. Діяльність яких сприяє імпортозаміщенню російської та білоруської продукції, виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці.

Загалом можна виграти до 25 грантів. Кожний – від 75 до 150 тис доларів.